• Home

14 грудня 2014

Оголошення

Оголошення

Читать далее

Турнір ветеранів: перемагає дружбаТурнір ветеранів: перемагає дружба

f14976Міжобласний турнір пам’яті ветеранів футболу району, що проводився минулих вихідних на міському стадіоні «Колос», був вже вісімнадцятим за рахунком. Завдяки організаторам, насамперед, колишньому гравцю «Сокола» Валерію Вовку, цей турнір став у нас доброю спортивною традицією. На цьому акцентував, відкриваючи змагання, в.о.завідуючого сектору молоді та спорту райдержадміністрації Микола Тацій.

Читать далее

Ми – серед спадщини України в ЮНЕСКО?!!

26694Техніку ткацтва витончених тканин у стилі «Волинський серпанок» відродили в Радивилові,  завдяки титанічним зусиллям кандидата історичних наук, уродженця села Срібного Володимира Дзьобака. У п’ятницю, 11 липня, відбулася презентація цієї технології для журналістів Рівненщини.

Дивовижної краси серпанкові костюми у давні часи на Україні були доступні лише заможним дівчатам. Та й тепер такий костюм, за оцінками фахівців, коштує 12 – 14 тисяч гривень. Майстриням Радивилова, які спиралися на наукові дослідження етнографів і консультації ткаль старшого віку, знадобилися чотири роки, аби відродити і належним чином організувати сучасну технологію ткання серпанкового полотна. Уперше в Україні  вдалося здійснити реконструкцію серпанкового вбрання – аналога столітньої давнини. Значну роль у відродженні традицій відіграв проведений минулого року в Радивилові і в Національному заповіднику «Поле Берестецької битви» всеукраїнський етнографічний фестиваль «Волинський серпанок» за участю науковців і ряду зацікавлених осіб з різних областей.

Читать далее

Бойове мистецтво на сільський лад

14249Із забоєм грудної клітки зліва та гематомою правого ока за допомогою до медиків звернувся 27-річний житель району. При встановлені обставин справи з’ясувалося, що тілесні ушкодження наніс йому під час конфлікту 26-річний односельчанин.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них