• Home

12 січня 2015

В цей час завжди бувають чудеса…

DSC07474Гарний настрій, величезна кількість вражень та пам’ятні подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки - такою запам'ятається цьогоріч участь юних радивилівців на святі новорічної ялинки

Вбрана у кольорові гірлянди, зала міського центру дозвілля та мистецтв вкотре зібрала навколо своєї сцени десятки діточок та їхніх батьків минулої неділі. Гарним приводом знову побачитися в цьому чудовому місці стала лісова красуня-ялинка та святкова програма «В гостях у Карабаса-Барабаса», підготовлена вихованцями районного Будинку школяра.

Читать далее

Кияни не йняли віри, що радивилівські майстрині відродили старовинну техніку ткацтва

серпанокУ переддень Нового року в Українському центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбулася виставка-презентація серпанкових костюмів, привезених з ткацької майстерні «Легенди Волині», що у Радивилові. Цей одяг, відроджений зі старовини, вельми подивував гостей виставки. А дехто з дослідників і знавців серпанку просто не йняв віри, що реально вдалося відтворити це унікальне і загублене у віках полотно, опанувати майже забуту техніку його виготовлення...

Читать далее

Довіряй, але перевіряй

Telefonne-shahraystvo-1024x742Ця добре відома всім приказка себе повністю виправдовує. На жаль, коли до нас задзвонить невідомий, і в слухавці ми чуємо:   «Ваш син у міліції, його затримано за вчинення злочину. Втім можна все владнати..», чи то псевдо-працівники соціальної служби заходять з вулиці до пенсіонерів, щоб обміняти гроші на нібито нові купюри, та безліч інших, схожих на правду слів, нам ніколи перевіряти, і ми чим скоріше самі віддаємо зловмиснику усі свої заощадження. А коли спам’ятаємося, що нас все ж таки ошукали, то той самий шахрай вже давно накивав п’ятами, або викинув сім-карту з телефону посміхаючись та потираючи руки, таки отримавши бажане.

Читать далее

Кіт кинувся на пса, а тоді – на господиню…

скажений кіт40-річну Тетяну із села Пустоіванне покусав домашній улюбленець

-         За звичкою, ранок в селі жінка розпочала з обходу господарства, відкрила вольєр, аби випустити звідти пса. Лихо сталося тоді, як в чотирилапого сторожа раптово вчепився кігтями домашній кіт. Господиня, що взялася розбороняти тварин, теж отримала «на горіхи» від оскаженілої тварини: подряпини та укуси.

Читать далее

МАЛО НЕ ЗНЯЛИ Й ДРУГОГО ГОЛОВУ…

DSC07401Щоправда, зі стопроцентною впевненістю можна стверджувати, що за таке рішення точно голосували б аж …один депутат!

У попередньому, останньому в минулому році, номері ми повідомили про звільнення з посади голови райдержадміністрації В.Кондика, котрий поставив своєрідний антирекорд перебування на цій посаді – аж сім місяців!.. Але під самісіньку завісу року сталася ще одна подія, про яку ми вирішили розповісти більш повно дещо пізніше. А саме – про перебіг 47-ї сесії районної ради шостого скликання.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них