• Home

17 березня 2015

ЗУСТРІЧ – АНТИДЕПРЕСАНТ, НА ЯКІЙ ДІЛИЛИСЬ… ТАЛАНТАМИ

DSC07931відбулася завдяки творчій ініціативі педагогів та адміністрації районного Будинку школяра

Коли в Україні триває неоголошена війна - душі людей розриваються від болю втрат, від неправди, від неможливості щось змінити… Тоді тільки краса та добро покликані знову рятувати суспільство від зла, роздратування і жорстокості.

Бажання знайти незвичне у повсякденному та наповнити своє життя і життя людей, які поруч, радістю – стало провідним для педагогів Радивилівського районного будинку школяра. Для своїх однодумців, помічників і надійних, уважних, а головне – щирих друзів – було проведено арт-рандеву «Віддам талант у добрі руки», під час якого найкращі, найуспішніші, найталановитіші викладачі закладу, які мають педагогічне звання «керівник гуртка-методист» презентували, дарували гостям свої таланти.

Читать далее

І ДОНБАС, І ЧЕРВОНОАРМІЙСЬК ВИЗВОЛЯЛИСЬ ВІЙСЬКАМИ ОДНОГО Й ТОГО Ж ФРОНТУ

DSC0797371 рік тому, в кінці січня 1944 року, на теренах Західної Волині, одночасно з Корсунь-Шевченківською операцією війська правого крила Першого Українського (колишній Воронезький) фронту, під командуванням генерал-полковника М.Ф.Ватутіна розпочали Ровенсько-Луцьку наступальну операцію

11 січня воїни 13 армії під командуванням генерал-лейтенанта М.П.Пухова вступили в місто Сарни. 19 січня визволили смт. Гощу. Основна частина цієї операції відбувалась з 27 січня до 13 лютого 1944 року, а 2 лютого німецькі війська залишили Ровно. Тоді від ворога було визволено більшу частину нашої області. А південно-західну територію області, зокрема, Дубенський і наш райони, було визволено у другій половині березня 1944 року військами 1-го Українського фронту вже під командуванням Маршала Радянського Союзу Г.М.Жукова. 29 лютого 1944 року біля села Милятин, між містами Рівне та Славута, відбулась сутичка між загонами УПА і колоною командуючого 1-м Українським фронтом генерала М.Ф.Ватутіна, в якій він був тяжко поранений.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них