• Home

04 вересня 2015

СТАРШОКЛАСНИКАМ ПРОПОНУЮТЬ НАПИСАТИ ПРО НАЙКРАЩОГО ВЧИТЕЛЯ

040915 41 вересня на Рівненщині розпочався обласний конкурс учнівських творчих робіт “Мій вчитель - найкращий”. Запрошуємо учнів 8-11 класів та студентів училищ, технікумів та коледжів до участі! Напишіть твір про свого улюбленого вчителя - і отримайте гарні призи!

Читать далее

ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ПОТРЕБУЄ НЕВІДКЛАДНИХ РЕФОРМ

(З виступу начальника відділу освіти районної державної адміністрації І.М.Ковалевської на засідання колегії відділу освіти Радивилівської районної державної адміністрації з питання «Підсумки розвитку освітянської галузі району у 2014-15 н. р. та перспективи розвитку у 2015-16 н. р.».»040915 2

Громадське обговорення проекту нового закону про освіту, який наше міністерство уже восени має представити у Верховну Раду, стосується функціонування багатьох складових освіти. Ми на порозі кардинальних змін – болючих, але потрібних, бо найголовнішим нашим завданням є забезпечення належної якості освіти. В нашому районі, у ракурсі поставлених Міністерством освіти і науки України, управлінням освіти і науки облдержадміністрації, районною державною адміністрацією завдань, необхідно вирішити багато проблем, що ще ніколи не зачіпали так усіх суб’єктів навчально-виховного процесу. Але про все за порядком.

Читать далее

ПОЛЮВАННЯ СКАСОВУЄ… ПОСУХА

040915 1Забороняється полювати на всі види мисливської дичини в мисливських угіддях Рівненської області при 5-му класі пожежної небезпеки

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує, що відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації заборонено полювання у мисливський сезон 2015 року в мисливських угіддях Рівненської області при встановленні в лісах області 5-го класу пожежної небезпеки.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них