• Home

13 вересня 2015

МІСЬКЕ МАЙНО Й НАДАЛІ НИЩАТЬ!

130915 6За неповних два тижні вандали двічі поглумились на відремонтованому бульварі Черняка – зірвавши «по живому» ліхтарі для нічного освітлення та поцупивши пластиковий люк з оглядового колодязя.

А днями погляд кореспондента зупинився ще й на розтрощеній лавиці, встановленій на території антивандального спортивного майданчика.

Читать далее

З ТУРБОТОЮ ПРО ДОШКІЛЬНЯТ

130915 3У приміщенні колишнього загальноосвітнього ліцею, що на вул. О.Невського, 88, нині в самому розпалі ремонтно-опоряджувальні роботи. В оновлених, сучасних групах майбутнього дитсадка невдовзі знову лунатиме дитячий сміх!

- У місті давно назріла проблема забезпечення малят дошкільною освітою. Єдиний діючий дитячий садок «Сонечко», в якому нині нараховується більше трьохсот вихованців, на жаль, не в змозі помістити у своїх групах усіх бажаючих. Батьки стикаються з такою проблемою, як черга, - наголошує у коментарях тижневику міський голова М.Карапетян. - Життєво важливим для повноцінного життя громади стало розширення мережі дошкільних навчальних закладів Радивилова та забезпечення місцями в дитсадку найменших наших жителів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них