• Home

17 вересня 2015

ВНУКУ ЄВРОПА – НЕ ДО ШМИГИ!

170915 4Відома актриса театру і кіно Фаїна Раневська про перверсії з гумором висловлювалась так: «Лесбіянство, гомосексуалізм, мазохізм, садизм - це не збочення. Збочень, власне, тільки два: хокей на траві і балет на льоду». Не маю анінайменшого сумніву, що, доживи вона до нашого часу, обов’язково зарахувала б до тих двох і третє, новітнє європейське – «Піймав – відпусти».

Читать далее

У ПОЄДИНКУ З НЕБЕЗПЕКОЮ…

170915 3Біда завжди приходить в наше розмірене життя несподівано, і при цьому може мати безліч різних облич. Наприклад, сьогодні це пожежа, а завтра - дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками, сніговий полон чи масштабне затоплення. Начальник караулу Радивилівської СДПЧ-19 Юрій Цимбалістий - один із тих, хто завжди напоготові врятувати, запобігти, допомогти.

Читать далее

МІСЬКИХ ДІВЧАТОК ПОКЛИЧУТЬ У «ШКОЛУ ЮНИХ ПАНЯНОК»

170915 1Учениць, віком від 13 до 15 років, навчатимуть гарних манер, етикету, азів дефіле та акторської майстерності.

Невдовзі, окрім вроди та гостинності, до переліку чеснот міських юнок додадуться ще й такі якості, як шляхетність, вихованість та вміння триматися на публіці. Незвичний для тутешніх жителів освітній проект вже успішно діє в інших українських містах й містечках: за схожими зразками справжні світські леді виховуються, наприклад, в Коломиї, Львові.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них