• Home

29 вересня 2015

РИБАЛИТИ - НЕ МОЖНА. А БРАКОНЬЄРИТИ ?..

290915 5«Риболовля на ставку «Молодіжний» - публікація під такою назвою була розміщена 7 вересня 2015 року на одному з інформаційних сайтів міста.

Процитуємо спочатку дещо з вищезгаданої публікації (стилістику збережено –В.М.): «До редакції Radyvyliv.net надійшов лист із таким текстом: “Наші профі-рибалки щупака, виганяють рибаків і не дають ловити рибку. А в деяких випадках навіть погрожують фізичною розправою, хоча самі ловлять сітями що карається законом. Попрошу адмінів сайту викласти ст. 47 Водного кодексу України, Пункт 5 для загального ознайомлення всім рибалкам любителям.”

У зв’язку з неодноразовими телефонними та усними зверненнями, питання зацікавило і нашу редакцію.

Читать далее

МЛИНОЧОК, ЯКОГО ЗАХОТІВ СИНОЧОК

290915 4Дерев’яну екзотику з чималим вітряком для сина власноруч змайстрував прапорщик районного відділу міліції Ярослав Тимчук.

Який господар не мріє, щоб на його подвір’ї було – наче у віночку?! Щоб благоустрій прибудинкової території й самому милував око, і привертав зацікавлені (а подекуди – й заздрісні) погляди сусідів та перехожих? Відтак, дедалі більше радивилівців, проявляючи свою майстерність у присадибному дизайні, не лише причепурюють подвір’я квітковими композиціями та гіпсовими фігурками. В «моді» нині, як можна помітити, різні цікавинки з використанням підручних матеріалу та пластику. Здебільшого, запозичені зі Інтернет-сторінок вигадників-рукодільників.

Читать далее

З ЛЮБОВ’Ю ДО МУЗИКИ Й ДІТЕЙ

290915 3Професійний вибір Ірини Євстахівни Решетило - багаторічного музкерівника Радивилівського ДНЗ «Сонечко» - свого часу було зроблено без особливих труднощів. Те, що було дано природою і талантом, й відіграло вирішальну роль у формуванні її, як майбутнього вихователя й творчого наставника міських дошкільнят.

По завершенні навчання у Львівському музично-педагогічному училищі, а потім – у Рівненському інституті культури, в 1983-му Ірина Євстахівна вперше представила своїм вихованцям багатий світ добра, світла, доносячи до маленьких сердець красу музичних творів. З тих пір багато води спливло… Але не стільки про лік років в улюбленій професії, скільки про зроблені хороші справи говоримо з музичним керівником дитсадка напередодні професійного свята працівників дошкілля:

Читать далее

ДОСИТЬ ЗЕМЛЮ СЛІЗЬМИ ВМИВАТИ!

290915 1Видовищною патріотичною акцією з покладанням квітів до підніжжя пам’ятників героям-визволителям, а також вшануванням сподвижників сучасності – майданівської сотні, що рік тому поповнила небесний стрій, міські школярі зустріли Всесвітній день миру.

У той час, як для жителів нашого регіону мир – це повсякденна реальність, вихованці шкіл спокійно ходять на уроки, на частинах території Луганської та Донецької областей пережити день без пострілів – за щастя. Важко недооцінити величезну роль Міжнародного дня миру там, де розриваються снаряди під вікнами будинків.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них