• Home

06 жовтня 2015

НАУКА ОБ’ЄДНУЄ І ЗАХОПЛЮЄ!

061015 4З метою популяризації науки для дітей та молоді, учні 4-ої, 12-ої та 23-ої груп Радивилівського професійного ліцею разом з викладачем хімії та біології Козіцькою М. М. відвідали масштабний соціальний захід: 25 вересня на території Дубенського замку проводився «Науковий пікнік».

Читать далее

НАТРУДЖЕНИМ ЛІТАМ – УКЛІН ДОЗЕМНИЙ

061015 3До Дня людей похилого віку пацієнти стаціонарного відділення тимчасового або постійного проживання Радивилівського терцентру приймали музичні вітання від запрошених гостей та учасників клубу «Затишок»

... Ті, кому випало дожити до поважного віку, гідні поваги навіть тільки тому, що їм це по милості Божій вдалося. У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні відкрито говориться про те, що від нашого ставлення до батьків та старших людей безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. Щоправда, не у кожного старість буває злеліяна турботою дітей-онуків – обертається натомість непривітною чужинкою, приносячи в дім хвороби й одинокість.

Читать далее

СПАСИБІ УСІМ, ХТО ПРАЦЮЄ В САДОЧКУ

061015 2Професійне свято зібрало на урочистості в міському ДНЗ «Сонечко» кращих педагогів-дошкільників Радивилівщини

Привітати усіх тих, хто причетний до дитинства - світлої й прекрасної пори в житті кожної людини - минулої п’ятниці у святково прибрану музичну залу дитсадка прибули голова райдержадміністрації О.Ващук, міський голова М.Карапетян, головний спеціаліст районного відділу освіти І.Киричук.

Читать далее

В ОБЛАСНУ РАДУ ЙДУТЬ А.ГРИСЮК ТА В.СТЕЦЮК

061015 1 У понеділок, 28 вересня, відбулася обласна конференція об’єднання лідерів Рівненщини партія "Конкретних справ". На з’їзді сформували список із 64 кандидатів, які представлятимуть об’єднання на виборах до Рівненської обласної ради.

 Очолила об’єднання лідерів Рівненщини партію Конкретних справ найвідоміша жінка-політик нашої області Світлана Богатирчук-Кривко. До виборчого списку також увійшли люди, які уже багато років працюють на благо своїх громад.  

Читать далее
Китайские телефоны и все для них