• Home

19 жовтня 2015

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ:

191915 4Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем захисника Вітчизни. В цей день ми відзначаємо свято Покрови пресвятої Богородиці. Для нашого народу ця дата має не тільки велике релігійне, а й національне значення. Свята Покрова була покровителькою запорозьких козаків. Українська Повстанська Армія, що постала в 1942 році як збройна сила проти гітлерівської і більшовицької окупації, також обрала собі свято Покрови за День Зброї, віддавшись під опіку Святої Матері Богородиці.

Українське військо за понад тисячолітню історію пройшло славний шлях: від князівських дружин часів Руси-України до його нової розбудови в період нинішньої московсько-української війни.

Читать далее

ОСІННЯ ПОДОРОЖ ТЕРНОПІЛЛЯМ

191015 3І знову осінній, теплий день покликав вихованців районного Будинку школяра у цікаву мандрівку. На цей раз – Тернопільщиною. Маршрут пролягав через історичний Збараж, місце поклоніння багатьох віруючих – Зарваницю та «файне місто» – Тернопіль.

Нікого не могла залишити байдужим велич старого Збаразького замку. Усі поринули у ХV століття. З глибини віків на нас споглядали міцні мури, старовинні меблі, живописні картини. На якусь мить здалося, що нас особисто зустрічають брати Збаразькі зі своєю свитою.

Читать далее

ЗНАКОВА ПОДІЯ В ЖИТТІ ГРОМАДИ

191015 2Живучи сьогоденням, не можна не думати про майбутнє. Саме ці християнські міркування й стали основою такої важливої богоугодної справи як відкриття недільної дитячої школи в одному з церковних приходів міста.

Цей день став своєрідним вінцем багаторічних старань вірян, меценатів, благодійників. За ініціативи настоятеля храму – отця Тараса Сухожака, допомоги мецената-благодійника - генерального директора агроптахофірми «Крупець» Володимира Варфалюка та пожертв парафіян найменші прихожани храму отримали, без перебільшення, чудову нагоду вивчати Закон Божий в комфортній недільній школі. Її освячення відбулось за участю архієпископа Рівненського і Острозького УПЦ КП Іларіона. На урочистості з цієї нагоди біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці зібралось сила-силенна люду.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них