• Home

22 жовтня 2015

ОДКРОВЕННЯ ВІД МИРОСЛАВА

221015 3Думаю, що маю певне право так дещо фамільярно іменувати лауреата Шевченківської премії, письменника М.Дочинця, який минулого четверга, 8 жовтня, зустрічався зі своїми шанувальниками у комп’ютерному залі Радивилівської центральної районної бібліотеки. Адже більш як три десятки літ тому ми були однокурсниками факультету журналістики Львівського державного університету імені І.Франка.

За роки, що минули після отримання дипломів, Мирослав не лише набрався багатющого досвіду спілкування з людьми на газетній ниві, був організатором та редактором першої демократичної газети в Мукачеві на Закарпатті, а й став автором двох десятків яскравих книг.

Читать далее

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ !

221015 1Підходить до завершення термін повноважень Радивилівської міської ради VІ скликання, термін, протягом якого, волею громади, мені доручена висока честь бути міським головою нашого чудового міста. Ці п’ять років, що віддаляють нас від попередніх виборів, були непрості, насичені відомими політичними подіями, які сталися в країні. Ці роки були роками потрясінь, роками драматичними, трагічними, без чіткої перспективи.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них