• Home

26 жовтня 2015

А ХТОСЬ СУМНІВАВСЯ?..

261015 4Міським головою Радивилова на четвертий термін обраний Микола Карапетян

Результат можна було передбачити заздалегідь, попри нікчемну передвиборчу суєту міських політично-громадських пігмеїв, що від безсилля бризкали слиною та жовчю, через відсутність серйозної аргументації.

Отож, 25 жовтня 2015 року Микола Карапетян, який очолює міську раду з 2002 року, отримав вражаюче переконливу перемогу: за нього віддали свої голоси більше 2750 виборців, що склало більше 77 відсотків тих, хто взяв участь у голосуванні. Для порівняння - за Володимира Кондика проголосували 246 виборців, Ігоря Замнифіста – 235, Ольгу Молінську – 207, Василя Кітюка – 108. Себто, найближчий суперник діючого голови набрав голосів у 12 разів менше! Про інших і казати годі.

Читать далее

КУХОВАРИЛИ ЗАДЛЯ БЛАГОДІЙНОСТІ

261015 3До Дня захисника Вітчизни у Радивилівському професійному ліцеї відбулась ярмарка-розпродаж козацьких страв.

Організували та провели смачний захід майстри виробничого навчання разом з учнями груп, що здобувають професію «Кухар.Кондитер».Усі працівники та учні ліцею мали можливість посмакувати різними козацькими смаколиками. У святковому меню були грибна юшка, козацький куліш, пампушки, картопля тушкована, узвар, вареники з різними начинками, деруни, галушки, бутерброди.

Читать далее

СТІНА З ДИТЯЧИМИ МАЛЮНКАМИ ВСТОЯЛА ПЕРЕД ВОРОЖИМ СНАРЯДОМ…

261015 2До Радивилівського НВК «Школа№2 –ліцей» 20 жовтня завітав наш земляк, бойовий командир, підполковник 80-ї Львівської аеромобільної бригади Микола Васильович Грицайчук. Учні з превеликою цікавістю вислухали розповіді нашого захисника про визволення Слов’янська, про те, як з боєм проривалися наші десантники до Луганського аеропорту, а потім обороняли його, про Героїв, які загинули або були поранені, боронячи Незалежність України.

Читать далее

У МИХАЙЛІВКУ – З ПІСНЕЮ ТА ЗАПАШНИМ КОРОВАЄМ

261015 1В рамках проведення районної культурно-мистецької естафети «Від села до села» творчі колективи с.Крупець подарували жителям сусіднього села чудовий концерт

...Закінчилися польові роботи. У селі, денайяскравіше звикла облаштувати свої жовтобагряні володіння красуня-осінь, нарешті, є час перепочити, зібратися за дзвінкою піснею. А де пісня – там завжди свято. Справді незабутньою, яскравою мистецькою подією став для жителів Михайлівки недільний концерт, організований творчими колективами с.Крупець. Сільський клуб ледь вмістив усіх охочих подивитись на виступи крупецьких співаків й декламаторів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них