• Home

29 жовтня 2015

УКРАЇНУ ВИЗВОЛЕНО!

291015 3СІМДЕСЯТ ОДИН РІК ТОМУ…

Саме з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення території України від німецько-фашистської окупації позавчора у нашому місті відбулися урочисті заходи. Керівники міста та району, учасники бойових дій Другої світової війни, афганці, учасники антитерористичної операції на сході України, представники громадськості поклали вінки до пам’ятників, обелісків та пам’ятних знаків визволителям міста від нацистських загарбників, а також на братській могилі на Меморіалі Слави.

Читать далее

В ЧЕСТЬ ЮВІЛЕЮ АРХЕОЛОГА

291015 1у Хотині відкрили пам’ятний знак та пам’ятну дошкуІгорю Свєшнікову

Як повідомлялося у попередньому номері тижневика, 19 жовтня на державному рівні було відзначено 100-річчя з дня народження видатного українського археолога Ігоря Свєшнікова.

А 23 жовтня в селі Хотин, на місці садиби, де свого часу проживала родина науковця, з нагоди ювілейної дати відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку українському археологу, досліднику Берестецької битви Ігорю Свєшнікову.

Читать далее

ДЕЗЕРТИР ТРАВМУВАВ ЛЮДЕЙ

dezernyrДо Радивилівського РВ УМВС України в Рівненській області з військової прокуратури Тернопільського гарнізону надійшли матеріали про розшук військовослужбовця проживаючого в одному із сіл Радивилівського району, який самовільно залишив військову частину. Силовики просили встановити його місце перебування та опитати в якості підозрюваного...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них