• Home

04 листопада 2015

КОНКУРС ТВОРІВ ЕПІСТОЛЯРНОГО ЖАНРУ

041115 4Шановні діти та батьки! Якщо ваша дитина проявляє цікавість до писемності, запропонуйте їй взяти участь у конкурсі, який організовує Укрпошта.

З 15 жовтня 2015 року Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 45-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-ти річному», який проводить Всесвітній поштовий союз.

Читать далее

В ПРОКУРАТУРУ - ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

041115 3Відповідно до прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року запроваджено можливість подання громадянами письмових звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку та надається можливість звернутися з усним зверненням за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Читать далее

ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ – ПОМІЧНИКИ НАДІЙНІ

041115 1В першу неділю листопада своє професійне свято відзначили ті, хто за велінням совісті та покликом душі забезпечують гідну старість одиноким жителям міста й району

Соціальна сфера Радивилівщини багата на турботливих працівників-помічників одиноким престарілим членам нашої громади, які, не тільки старанно виконують службові обов’язки, а й нерідко заміняють сивочолим втрачену рідню.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них