• Home

23 листопада 2015

ЗА ВАРЕНИКИ ПІД «РАДИВИЛІВСЬКИМ СОУСОМ» - ПЕРШЕ МІСЦЕ!

241115 4На обласному конкурсі читання гумору «Поліські пересмішники» троє вихованців літературно-драматичного гуртка районного Будинку школяра впевнено очолили список фаворитів.

Напередодні дня народження відомого українського майстра сатири та гумору Остапа Вишні, учні та вихованці загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів області зібралися в актовій залі Вищого професійного училища № 1 міста Рівного, щоб разом згадати його чудові твори та поділитися позитивними емоціями один з одним. У конкурсі взяли участь 36 учасників із 14 районів області, міст Рівне, Дубно, Острог та Кузнецовськ. Оцінювання учасників здійснювалося за чотирма віковими категоріями: І – 10-12 років, ІІ – 13-15 років, ІІІ – 16-18 років, IV – різновікова (групи читців).

Читать далее

ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКАМИ

241115 3Зустріч з представниками «Молодіжної літературної платформи» Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України відбулася у центральній районній бібліотеці. З присутніми спілкувалися молоді письменники Олександр Євтушок, Ірина Мельник, Валентина Люліч, Алла Рогашко, Юлія Костюкевич, Галина Гнатюк.

Читать далее

ШАХРАЙСЬКІ СХЕМИ, АБО ЯК НАС ДУРЯТЬ В ІНТЕРНЕТІ

241115 2Сьогодні Інтернет є невід’ємною частиною нашого життя, і саме тому шахраї активно працюють у мережі. Як наслідок слідчим відділом Радивилівського відділення Дубенського відділу Головного управління національної поліції в Рівненській області зареєстровано протягом 2014 -2015 років 23 кримінальних провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), вчинених в мережі Інтернет.

Щоб не стати жертвою шахрайства, слід бути гранично уважними при оплаті покупок на інтернет-аукціонах або електронних торговельних майданчиках за допомогою грошових переказів. У статті наведені приклади найпоширеніших схем шахрайства в мережі. Попереджений, значить, озброєний...

Читать далее

ОЛЕКСАНДР ДЕХТЯРЧУК: «ЗАКЛИКАЮ ДЕМОКРАТИЧНІ СИЛИ РАДИВИЛІВЩИНИ НЕ «ГРИЗТИСЯ» ЧЕРЕЗ ПОСАДИ...»

241115 1Про це, у форматі робочої зустрічі, яка відбулась цього вівторка в міській раді, наголосив народний депутат Верховної Ради України під час ексклюзивного інтерв’ю нашому виданню. Високоповажний гість, який організував прийом громадян ще й у центральній районній бібліотеці та професійному ліцеї, коротко розповів про свою законотворчу діяльність, а також окреслив мету візиту на виборчий округ.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них