• Home

07 грудня 2015

НАДІЯ ВЕЧОРКО: «ЙДИ З ДОБРОМ ДО МЕНЕ, ДОЛЕ...»

071215 3Яскравою, незабутньою, багатою на враження стала для міських жителів минула неділя. Актова зала центральної районної бібліотеки ледве вмістила всіх охочих послухати поетичне слово нашої талановитої землячки, ніжної мами, турботливої бабусі, доброї сестри й вірної подруги і просто чарівної жінки Надії Петрівни Вечорко. Краще зі свого щедрого творчого доробку, а всього тугий записник зібрав понад півтисячі віршів - поетеса представила радивилівцям на творчому вечорі.

Присутні мали нагоду з перших вуст почути розлогу розповідь пані Надії про її дитинство та юність, поринути у внутрішній світ авторки, який різнобічно відображено у її віршах, а ще - познайомитися з думками, прагненнями та захопленнями. Зрілою сповіддю виглядала розповідь пані Надії про своє рідне гніздо – столицю щасливого дитинства – село Іванівку, що на Радивилівщині.

Читать далее

ПРИВІТАЛИ ДОВГОЖИТЕЛЬКУ

071215 2У середу, 2 груд-

ня, свій 90- річний

ювілей відзначила

жителька міста Єв-

столія Олександрівна

Бузіна.

Читать далее

МЕРЕХТІЛИ ВОГНИКАМИ ПАМ'ЯТЬ Й СПІВЧУТТЯ

071215 1Минулої суботи, 28 листопада, небайдужі радивилівці запалили свічки пам’яті на підвіконнях своїх осель, згадуючи мільйони співвітчизників, закатованих штучно організованим сталінським геноцидом.

Міські заходи з нагоди сумних роковин розпочалися скорботною ходою до кургану, де встановлено пам’ятний знак жертвам голодних 1932-1933 років. У мітингу-реквіємі взяли участь представники влади, педагогічні колективи міста, працівники міської ради, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, громадські активісти, молодь.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них