• Home

15 грудня 2015

МІСЬКИХ ГОЛІВ ТУРБУЄ БЮДЖЕТ-2016

151215 4Розширене засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» ня Асоціації міст України

відбулося 4 грудня у Києві. Прийнято Звернення щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад у 2016 році. Участь у засіданні взяв і наш міський голова, член Правління АМУ, Микола Карапетян.

На початку засідання до учасників, міських голів-членів Правління та голів об’єднаних територіальних громад, звернувся  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, наголосивши що асоціації органів місцевої влади мають бути двигунами реформи з децентралізації в Україні.

Читать далее

ВІЙСЬКОВІ ЕКСПОНАТИ – ШКОЛІ

151215 3Саме зі школи розпочинається військово-патріотичне виховання майбутніх захисників Вітчизни. Отож у міську школу-гімназію №1 було вирішено передати військові експонати з зони проведення антитерористичної операції на Сході України. Разом з експонатами міський голова Микола Карапетян вручив директору школи Аллі Фаєвській освячений полум’ям боїв державний прапор з підписами учасників АТО.

Читать далее

“I am Ukraine!”

151215 1«Україна – це я!» - під такою патріотичною назвою проходив тиждень англійської мови у Радивилівському професійному ліцеї.

Розпочався він традиційним випуском стіннівок, в якому активну участь взяли учні всіх груп. Викладач спецдисциплін Целюх І.Я. та викладач англійської мови Довбета О.Д. запросили усіх викладачів загальноосвітніх предметів на “coffeebreak” («перерва на каву»), під час якої відбулося представлення українсько - англійського навчального посібника у схемах “Generalstructureandexploitationofthecar” («Загальна будова та експлуатація автомобіля»).

Читать далее
Китайские телефоны и все для них