• Home

24 грудня 2015

У ЄВРОПУ! В КУФАЙКАХ…

241215 3Задум написання роздумів на цю тему переслідував мене чи не всі роки Незалежності. Проте щоразу спрацьовувала якась внутрішня засторога: не на часі, думалося, в молодої держави та представників влади на місцях не бракує й більш серйозних проблем, котрі треба вирішувати у першу чергу. А потім прийшло розуміння – «цей дощ надовго» - і тодішнім, і нинішнім власть імущим так зручно. Та й хто там нині пам’ятає, як воно було три десятки літ тому?..

У ті, вже далекі, часи хіба добрий вчитель англійської мови знав термін «дрес-код». Але незнання не звільняло від дотримання обов’язкового набору «костюм - біла сорочка - краватка» при появі в державних установах. Спробував би порушити цю вимогу керівничок бодай районного рівня!..

Читать далее

ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВІЙНИ

241215 2Військові дії на Сході України, які розпочалися в березні 2014 року нікого не залишили байдужими. Ця війна забрала багато життів. Для тих, хто загинув, війна закінчилася. Страждати до кінця днів своїх будуть рідні та близькі загиблих і страждати будуть ті, хто залишився в живих. До числа травматичних ситуацій відносять участь у бойових діях, насильство, стихійні і технологічні катастрофи. Тут ми поговоримо тільки про один з видів травматичних подій, а саме: участь у бойових діях.

На війні людина не тільки є свідком насильства, але і його активним учасником, і те, і інше служить джерелом травматичних переживань.

Читать далее

НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ ТВОРІМО РАЗОМ!

241215 1Радивилівська міська рада закликає усіх приватних підприємців створити святковий настрій, прикрасивши вітрини та фасади магазинів, особливо тих, що розташовані у центрі Радивилова, новорічними вогниками та іншими атрибутами.

Надати сірим, безсніжним вулицям піднесеної, святкової атмосфери – приємна традиція, яка з року в рік набирає дедалі більшого розмаху серед великих й малих міст країни. Новорічні прикраси та світлова ілюмінація здатні перетворити наше містечко на справжню новорічну казку, яка упродовж всіх зимових свят милуватиме очі жителів та гостей, даруватиме усім нам позитивні емоції. Нема сумніву, що найбільше така краса сподобається міським діточкам, особливо під час вечірніх прогулянок з батьками до головної ялинки.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них