• Home

30 грудня 2015

«ОП-ПА, ОП-ПА, БЕЗВІЗОВА ЄВР-ОП-ПА!..»

301215 7Мені наснився страшний сон. Прокинувся у холодному поту. А може й не прокинувся. Точніше, може прокинувся, але уві сні. Вже й сам заплутався. Словом, сниться мені, що прокинувся через страшенний гуркіт і лемент. Спросоння кинувся до вікна і о, Боже! По нашій сільській вулиці – безкінечна валка автівок, мотоциклів, байків, роверів, тачок, візків – всього, що на колесах. По зав’язку завантажених всіляким домашнім добром. А згори – діти та підлітки, а вздовж отої валки – дорослі, старі та зовсім старезні.

Вибігаю на дорогу: куди ви, люди? «Ти що, газет не читаєш, в Європу, без віз! Оце - на Клекотів, Шнирів, Щуровичі, мимо Радехова і прямо на польський кордон…».

Читать далее

ПУД ТЕРПЕЛИВОСТІ, ПІВСОТНІ ТИСЯЧ БІСЕРУ Й П’ЯТЬ МІСЯЦІВ СТАРАНЬ!

301215 5З таких ось компонентів вправні руки нашої землячки Наталії Парійчук, яка проживає в с. Гаї-Лев’ятинські, створили вишиту картину-шедевр, розміром з шкільну парту.

Наша довідка: Традиція вишивати одяг, предмети побуту намистинами, мушлями, перлинами існує у багатьох народів. Скоріш за все, вона прийшла сюди з Візантії. Згідно з археологічними даними, бісер уже знали люди часів Київської Русі. Перша згадка про такі слов’янські вишивки відноситься до середини 12 століття.

Читать далее

ПОСЕРЕД РОКУ ЗАГОВОРИЛИ ПРО ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ

301215 4Міський НВК «школа№2-ліцей» ознайомив батьків дошкільнят з навчальними пріоритетами

...Дитині п'ять років. Начебто ще зовсім крихітка, а вже не за горами навчання. Цей останній передшкільний рік - час батьківських тривог.

Як показує досвід, у батьків часом досить туманні уявлення про те, чого можна і потрібно чекати від дитини на порозі першого класу. І тому нерідко при підготовці до школи акцент робиться на речах другорядних і навіть шкідливих. А те, що є набагато важливішим, часом залишається зовсім без уваги.

Читать далее

З ПОДАРУНКАМИ – Й ДО СИРІТ

301215 3На останній місяць року, згідно народного календаря, припадає багато свят. Недарма кажуть: «У грудні, що не день, то свято». Однак найбільш шанованим і в наш час залишається День Святого Миколая, який ми святкуємо 19 грудня.

День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Діти сподіваються на маленьке диво і з нетерпінням його чекають. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

Читать далее

ПОЧАСТУВАЛИ «БЛАГОДІЙНИМИ» ВАРЕНИКАМИ

Наприкінці грудня розпочинається яскрава карусель зимових веселощів. Час, коли, найперше, маємо задуматися про співчутливість, милосердя, допомогу ближньому.301215 2

Щиро відгукнулися на прохання волонтерського центру «Допоможемо нашим» долучитися до благодійної акції –виготовлення й продажу вареників на свято Миколая  вихованці Радивилівського професійного ліцею. Дівчата, які опановують фах «Кухар. Кондитер.» із групи №23 С.Сенчук, С. Гула, Н.Шемелюк, Н.Нікітюк, Г. Дуля, М.Воронко, Л. Дузінська, І.Бурмай, О.Костяк, М. Мельник, В. Галлямова та майстер виробничого навчання Л.Кошельник ще з самого досвіта засукали рукави, аби перед початком вистави «Назар Стодоля», яка відбулась в районному будинку культури минулої суботи, у вестибюлі закладу з’явились повні макітри вареників!

Читать далее

НОВИЙ ДИТСАДОК - НАДШВИДКИМИ ТЕМПАМИ

301215 1Використовуючи кожну погожу днину, одночасно майже сто будівельників доводять зовнішні та внутрішні опоряджувальні роботи до фінішної прямої.

Міські жителі не могли не помітити того злагодженого ремонтного темпу, який розгорнувся на подвір’ї майбутнього дитсадка, що на вул.О.Невського,88. Новорічне диво тут твориться просто на очах: з раннього ранку й до пізнього вечора робота над зведенням майбутньої дитячої мрії, в прямому значенні слова, аж кипить: електрики монтують проводку, сантехніки встановлюють водопостання та водовідведення у групах, плиточники облицьовують стіни, ремонтники монтують гіпсокартонні стелі. Одночасно з цим інші бригади справно підтягують й опоряджувальні роботи ззовні: майбутнім вихованцям цього дошкільного закладу має житись не тільки ситно й весело, а й тепло.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них