• Home

січня 2016

31 січня 2016

ДАНИНА ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВАМ ГОЛОКОСТУ

310116 3Цієї середи, в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, на Меморіалі поблизу хутора Пороховня Немирівської сільської ради побувала група жителів міста та району. Участь у траурному заході взяли міський голова М.Карапетян, голова райдержадміністрації О.Ващук, керуючий справами районної ради А.Тимошейко, заступник міського голови Віктор Ісюк.

Читать далее

У ВЛАСНУ ХАТУ - КРІЗЬ СІМ КІЛ ПЕКЛА

310116 1Навіть важке онкологічне захворювання не стало для міської жительки Нелі Ковальчук причиною опустити руки у багаторічній судовій тяганині за поновлення прав на свій будинок. Його «з молотка» незаконно продала державна виконавча служба району.

«…Усе звалилось раптово, - пише Неля Ковальчук у листі на адресу нашої редакції. - Багато з моїх знайомих не вірили, що я, бідна жінка, без високих зв’язків і тугої від грошей кишені, а все ж зможу вистраждати свою правду, і таки зможу вивести на чисту воду нахабні шахрайські дії чиновників у державній виконавчій службі району.

Читать далее

26 січня 2016

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ ОЛЕКСАНДРОМ НЕВСЬКИМ І КУЛИКОВИМ ПОЛЕМ?

260116 4Аффтар жжот

Навіть учень-середнячок пересічної сільської школи впевнено відповість: анічогісінького. А от 42 дорослі та достатньо освічені «підписанти» листа до редакції, разом з самим редактором «Прапора перемоги», очевидно, вважають інакше…

Читать далее

СТИХІЙНА РЕКЛАМА ШКОДИТЬ МІСЬКОМУ БЛАГОУСТРОЮ !

260116 2Стіни чи не всіх центральних багатоповерхівок й надалі залишаються найпривабливішим місцем для розміщення вуличної реклами. Хоча на це міська влада облаштувала аж три дошки оголошень.

Розмістити будь-яке повідомлення на завжди актуальну тему «купи-продай» можна на спеціально встановлених щитах біля приміщення колишнього універмагу. Проте, більшість містян та приїжджих комерсантів для своїх вигідних (або й ні) пропозицій за ганебною традицією обирають якщо не вхідні двері у під’їздах, то бетонні електроопори. Та лідерами у такому сумнівному рейтингу місць розклеювання різношерстих оголошень й надалі залишаються стіни центральних будинків. Днями у фотооб’єктив кореспондента потрапило ось таке неестетичне явище: фасад однієї з п’ятиповерхівок стараннями недобросовісних агітаторів перетворився на різнобарвний паперовий пазл.

Читать далее

21 січня 2016

ПАМ'ЯТІ КОЛЕГИ

210116 325 грудня їй би виповнилося 50 років… Уже трохи більше року немає серед нас Алли Володимирівни Надикто – прекрасної жінки, неповторної особистості, людини, котра піснями виспівала душу, а пісні свої лишила нам.

Читать далее

КАЗКА ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ БУДИНКУ ШКОЛЯРА

210116 1Новий рік – це святковий час, час повірити у чудо, у казку, у неймовірні речі. Це прекрасна нагода зібратися разом усією родиною, в колі друзів за святковим столом. Разом прикрасити новорічну красуню-ялинку, і під бій курантів повірити усім серцем у казку, повірити у те, що мрії здійснюються.

Читать далее

20 січня 2016

МЕДИЧНИЙ РАЙОННИЙ НАЧАЛЬНИЧОК – НЕ ПО ЗУБАХ. ПРОСТІШЕ – ЗНЯТИ УРЯД!

200116 1Четверта сесія районної ради сьомого скликання, яка відбулася 5 січня, загалом не обіцяла бути цікавою для запрошених на неї не депутатів. Депутати ж мали розділити не зароблені районом, а перекинуті зі столиці, гроші, затверджувати нові посади, нові зарплати та доплати до них. Словом, суцільна рутина, якби не…

Читать далее

19 січня 2016

ЧИ ЙТИМЕ НАУКА НА ГОЛОДНИЙ ШЛУНОК?!

190116 1Після зимових канікул, як і по всій країні, у школах Радивилівщини відмінено безкоштовні обіди для учнів 1-4 класів. Це один із пунктів економії на загальнодержавному рівні. Відтепер клопоти, як харчувати молодшу шкільну ланку, лягають винятково на плечі органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади. Ален освітяни не надто тішать себе надіями: через вбогі бюджети, коли в окремих районах і містах не забезпечуються видатками навіть захищені статті (зарплата, енергоносії), питання про відміну гарячих обідів у школі вирішуватимуть без зайвих дискусій. Бо далеко не кожній місцевій раді безоплатне харчування найменших учнів в тому обсязі, як це було раніше, виявиться по кишені. За державний кошт, гласить оновлений закон, харчуватимуться лише соціально-незахищені категорії учнів – діти-сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей, інваліди та учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

...Починаючи з нинішнього вівторка, у шкільному ранці мого сина-четвертокласника з’явився пакунок з бутербродами. Ще під час зимових канікул класний керівник попередила: відміна безкоштовних гарячих обідів вже в січні - невідворотна. Тож до цих малоприємних змін в шкільному розпорядку ми морально готувались. Натомість, реакцією багатьох інших міських родин на цей ще один різновид «затягування пасків» стали округлені від здивування очі...

Читать далее

07 січня 2016

РІК, ЩО ПРОЙШОВ, У ДЗЕРКАЛІ ТИЖНЕВИКА «СУРМИ РАДЗИВІЛІВ»

070116 2Скрижалі часу тихенько скрипнули. Велика стрілка відліку розвитку цивілізації зробила мініатюрний порух на одну поділку. Позаду – дві тисячі п’ятнадцятий від Рождества Христова. Три з половиною сотні днів, сповнених радощів та переживань, емоцій та апатії, сміху та сліз. Дванадцять місяців для когось – як один день, для інших – ціла вічність.

Читать далее

ВИВЕРНУЛИ БЕБЕХИ – ПРОСТО НА РІЗДВЯНІ ВУЛИЦІ!

070116 1Під час чергового рейду містом інспектор з благоустрою міської ради зібрав цілу добірку фотозвинувачень. І все - проти однієї лише багатоповерхівки

У той час, як переважна більшість місцевих родин наводить лад у власних оселях та подвір’ях, про такі приготування мешканці багатоквартирного будинку за адресою Кременецька,3, схоже, мають власне, дещо спотворене уявлення.

Читать далее