• Home

січня 2016

31 січня 2016

ДАНИНА ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВАМ ГОЛОКОСТУ

310116 3Цієї середи, в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, на Меморіалі поблизу хутора Пороховня Немирівської сільської ради побувала група жителів міста та району. Участь у траурному заході взяли міський голова М.Карапетян, голова райдержадміністрації О.Ващук, керуючий справами районної ради А.Тимошейко, заступник міського голови Віктор Ісюк.

Читать далее

«ТРЕБА ЙТИ ДО ЛЮДЕЙ!»

310116 2Президент П.Порошенко закликав мерів міст до спільної над втіленням в життя децентралізації на загальних Зборах (Конференції) Асоціації міст України, які відбулися 23 січня у Києві. У засіданні Правління АМУ та Конференції взяв участь Радивилівський міський голова М.Карапетян

Читать далее

У ВЛАСНУ ХАТУ - КРІЗЬ СІМ КІЛ ПЕКЛА

310116 1Навіть важке онкологічне захворювання не стало для міської жительки Нелі Ковальчук причиною опустити руки у багаторічній судовій тяганині за поновлення прав на свій будинок. Його «з молотка» незаконно продала державна виконавча служба району.

«…Усе звалилось раптово, - пише Неля Ковальчук у листі на адресу нашої редакції. - Багато з моїх знайомих не вірили, що я, бідна жінка, без високих зв’язків і тугої від грошей кишені, а все ж зможу вистраждати свою правду, і таки зможу вивести на чисту воду нахабні шахрайські дії чиновників у державній виконавчій службі району.

Читать далее

26 січня 2016

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ ОЛЕКСАНДРОМ НЕВСЬКИМ І КУЛИКОВИМ ПОЛЕМ?

260116 4Аффтар жжот

Навіть учень-середнячок пересічної сільської школи впевнено відповість: анічогісінького. А от 42 дорослі та достатньо освічені «підписанти» листа до редакції, разом з самим редактором «Прапора перемоги», очевидно, вважають інакше…

Читать далее

, ТАКЕ РАЙОННИМ ДЕПУТАТАМ – ТОЧНО ПІД СИЛУ

260116 3У попередньому номері тижневика від 15 січня 2016 року було вміщено звіт з сесії районної ради, за моїм підписом, під назвою «Лікарняний начальничок – не по зубах. Простіше – прогнати уряд!». Завершував її такий ось пасаж: «…які сміливі і рішучі наші депутати! Оцю б їх сміливість і рішучість - та на наші місцеві животрепетні проблеми. Бажано, все ж у межах повноваженьдепутатів районної ради. А так…»

…Днями зустрів в Інтернеті доволі цікаву інформацію:

«В Японії заради школярки не закривають залізничну станцію

Читать далее

СТИХІЙНА РЕКЛАМА ШКОДИТЬ МІСЬКОМУ БЛАГОУСТРОЮ !

260116 2Стіни чи не всіх центральних багатоповерхівок й надалі залишаються найпривабливішим місцем для розміщення вуличної реклами. Хоча на це міська влада облаштувала аж три дошки оголошень.

Розмістити будь-яке повідомлення на завжди актуальну тему «купи-продай» можна на спеціально встановлених щитах біля приміщення колишнього універмагу. Проте, більшість містян та приїжджих комерсантів для своїх вигідних (або й ні) пропозицій за ганебною традицією обирають якщо не вхідні двері у під’їздах, то бетонні електроопори. Та лідерами у такому сумнівному рейтингу місць розклеювання різношерстих оголошень й надалі залишаються стіни центральних будинків. Днями у фотооб’єктив кореспондента потрапило ось таке неестетичне явище: фасад однієї з п’ятиповерхівок стараннями недобросовісних агітаторів перетворився на різнобарвний паперовий пазл.

Читать далее

21 січня 2016

ПАМ'ЯТІ КОЛЕГИ

210116 325 грудня їй би виповнилося 50 років… Уже трохи більше року немає серед нас Алли Володимирівни Надикто – прекрасної жінки, неповторної особистості, людини, котра піснями виспівала душу, а пісні свої лишила нам.

Читать далее

«ВКРАЇНА СПІВАЄ, ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ!»

210116 2З новорічними привітаннями завітали до міської ради творчі колективи міста й району, а також учасники приходських хорів та навіть маленькі колядники з дитсадочка «Сонечко»!

Вже традиційно в перші січневі дні робочий ритм колективу міської ради урізноманітнюється переливами різдвяних дзвіночків та щедрої коляди. То несуть побажання злагоди, миру й добра міському голові М.Карапетяну та всім працівникам державної установи дзвінкоголосі колядники.

Читать далее

КАЗКА ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ БУДИНКУ ШКОЛЯРА

210116 1Новий рік – це святковий час, час повірити у чудо, у казку, у неймовірні речі. Це прекрасна нагода зібратися разом усією родиною, в колі друзів за святковим столом. Разом прикрасити новорічну красуню-ялинку, і під бій курантів повірити усім серцем у казку, повірити у те, що мрії здійснюються.

Читать далее

20 січня 2016

МЕДИЧНИЙ РАЙОННИЙ НАЧАЛЬНИЧОК – НЕ ПО ЗУБАХ. ПРОСТІШЕ – ЗНЯТИ УРЯД!

200116 1Четверта сесія районної ради сьомого скликання, яка відбулася 5 січня, загалом не обіцяла бути цікавою для запрошених на неї не депутатів. Депутати ж мали розділити не зароблені районом, а перекинуті зі столиці, гроші, затверджувати нові посади, нові зарплати та доплати до них. Словом, суцільна рутина, якби не…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них