• Home

10 лютого 2016

ЙОЛКИ - НА ПАЛКИ!..

100216 5Тиждень-два тому на сторінках нашого тижневика вже розміщувалась інформація про те, як, без шкоди навколишньому довкіллю, а тим паче – міському благоустрою можна утилізовувати новорічні ялинки. Але цих заміток, очевидно, не читають у квартирах за адресою О.Невського, 22 та О.Невського, 24. Бо, інакше, як розцінювати те, що найголовніший символ новорічних свят нині валяється просто попід їх вікнами?!

Читать далее

ОТ ТАКЕ ВОНО В НАС - «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ»!

100216 2Вуличне освітлення в Бугаївці 2 лютого ввімкнулося о 17.30, вимкнулося наступного ранку о 08.00. І так щодень – протягом усієї зими. Та й в інші пори року місцева влада не особливо переймається економією електроенергії: сільрада ж «багата», аж три автозаправки на території…

Як можна дізнатися з листочка відривного календаря, цього дня сонце зійшло о 07:49, а зайшло о 17:15. Але й без будь-якого календаря ми добре знаємо, що після заходу сонця певний час тривають сутінки, а ще задовго до його сходу починає світати.

Читать далее

ХТО ЗАХИСТИТЬ ПАСАЖИРІВ ВІД ХАМСТВА ВОДІЇВ?

100216 3…Не вперше переступаючи поріг громадського транспорту, можу критично констатувати: більшість перевізників вважають нас, пасажирів, за недолугих телят, змушуючи долати відстань між містами й селами у обдертих, проіржавілих та брудних маршрутках. Усе те розхитане й скрипуче залізяччя, колись пристосоване для транспортування пасажирів, в кращому випадку, завершується для тих, кому конче необхідно з пункту А в пункт Б, зіпсованими нервами. А в гіршому варіанті - стає причиною травматизму. Свідчення того – кричущі випадки, коли через несправні вхідні двері маршруток пасажири опиняються на дорозі.

Читать далее

«ТАКИХ, ЯК ЕЦІО, — ОДИН НА МІЛЬЙОН»

100216 4Мабуть, кожному чоловікові хотілося б почути подібний комплімент від коханої жінки. Італієць на прізвище Кампанья, який із дружиною Валентиною живе в її рідному селі Пляшева, як довелось пересвідчитись, його почув!
          «Я 5 літ не була вдома — який чоловік чекатиме?»
Про українок-заробітчанок, про те, як непросто їм на чужині, і про зруйновані шлюби за час розлуки з чоловіками, написано і розказано багато. Як і, навпаки, — про міжнародні подружні пари, коли наші жінки зустріли свою щасливу долю за кордоном. Валентина Лисун — одна із них. А поїхала вона на заробітки за кордон з тих же причин, як і багато інших українок.

Читать далее

НОВА ПОЛІЦІЯ ЯК СЕРВІСНА СЛУЖБА, А НЕ КОНТРОЛЮЮЧИЙ ОРГАН…

100216 1У листопаді минулого року набрав чинності Закон України «Про національну поліцію». Що про реформу правоохоронних органів мають знати пересічні громадяни і які зміни торкнуться внутрішнього устрою служби розповів начальник Радивилівського відділення Дубенського відділу Національної поліції в Рівненській області (саме таку офіційну назву відтепер має колишній райвідділ міліції) Віталій Кеда.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них