• Home

24 лютого 2016

ЖАЙВОРОНКИ, ЛЕТІТЬ, ВЕСНОНЬКУ НА КРИЛАХ ПРИНЕСІТЬ !

240216 615 лютого вихованці Радивилівського дошкільного закладу «Сонечко» святкували славне свято Стрітення – з художніми виставами, де було відображено багаті народні звичаї, та обрядовою випічкою – «жайворонками». Коржики у вигляді пташок, перших провісників весни, малятам виготовили дбайливі руки працівниць кухні.

Читать далее

НАГОРОДИЛИ ЗА МУЖНІСТЬ. ПОМ’ЯНУЛИ – ЗА ПОДВИГ

240216 5Афганістан болить у наших душах. Донбас став Голгофою, на якій має воскреснути українська душа. Цього понеділка в місті відбулись урочистості з нагоди 27-ї річниці закінчення афганської війни. Біля центрального входу райради та райдержадміністрації вишикувались шеренги: в обличчя одне одного дивились бойові побратими. Одні з них виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані, інші - конституційний обов’язок, захищаючи Донбас від російського агресора.

Читать далее

ОЛЕКСАНДР ДЕХТЯРЧУК: «ЗАКЛИКАЮ ОБ’ЄДНУВАТИСЯ НЕ НАВКОЛО ПРІЗВИЩ, А НАВКОЛО ДЕРЖАВИ, НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ»

240216 4- Кожного не сесійного тижня я і моя команда намагаємося побувати у якомога більшій кількості населених пунктів виборчого округу, поговорити з людьми, обговорити загальнополітичні та ті питання, які стосуються життя на місцях. Знаю, що одне з таких важливих питань – наближення виборів в об’єднаній Радивилівській громаді 27 березня. Навіть у Києві були різні думки щодо доцільності цих виборів.

Читать далее

ЗАСМІЧУЮТЬ КАНАЛІЗАЦІЮ ПОБУТОВИМ СМІТТЯМ

240216 3Новий тиждень розпочався для ремонтної бригади КП «Комунальник» з усунення засмічення каналізаційного колектора за адресою вул. Четвертного, 11.

- Попри переконливі звернення до мешканців багатоповерхівок, щоб припинили використовувати квартирні унітази в якості сміттєвої ями, ті й надалі кидають сміття в каналізацію, не замислюючись над наслідками, - акцентує на одній з найболючіших проблем у буднях комунальників А.Ковальов, директор КП «Комунальник».

Читать далее

ВІД СЕЛА ДО СЕЛА. ДО ЛЮДЕЙ...

240216 2Народний депутат О.Дехтярчук, який представляє наш виборчий округ у Верховній Раді, цього вівторка здійснив робочу поїздку селами, що увійшли до об’єднаної Радивилівської громади.

Під час зустрічей з представниками громадськості, освітянами, медичними працівниками, сільськими головами та депутатами Немирівської, Башарівської, Дружбівської та Підзамчівської сільських рад нардеп не тільки загострив увагу на загальнополітичних питаннях, таких як децентралізація влади, фінансових аспектах об’єднання спроможних територій, функціонування галузей освіти, культури, медицини, соціального захисту населення, а й вислухав актуальні проблеми, що стосуються життя людей на місцях.

Читать далее

КРАСА РЯТУЄ СВІТ!

240216 1Краса у житті людини...У різних народів різне розуміння краси. Але справжню красу, я вважаю, можна побачити по тому, що написано на обличчі людини. Якщо там радість життя, бажання добра, готовність допомогти – це і є краса. Обличчя такої людини начебто світиться зсередини. І неначе вся краса, яка є у зовнішньому світі, зібрана та іскриться в її очах. Чи можна зараз у нашому раціональному та практичному світі говорити про красу, про прекрасне? І можна, і потрібно. Через усі бурі людство пристане до цього берега та навчиться шанувати добро. Без краси не буде нічого. Але чи це дійсно так? Чи може все це справді завчена суспільством фраза, яка ніяк не втрачає свого значення? А особливо, в наш складний час, змушує сподіватися саме на неї...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них