• Home

02 червня 2016

БУДЕТЕ ВЖЕ ШКОЛЯРАМИ!

020616 2Вісімдесят міських дошкільнят закружляли у своєму першому випускному вальсі, виголошуючи улюбленому дитсадочку «Прощавай!»

Ця пізня травнева пора для працівників та найстарших вихованців Радивилівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» - радісна, і водночас, сумна. Вчорашні малюки, відпочивши за літо, вже цього вересня ступлять на поріг школи. Срібний дзвоник жваво покличе їх до класів на уроки. Але в портфеликах не буде місця іграшкам – усі вони, як і спогади про ранні дитячі, допитливі роки, залишаться тут, у дитсадку. Цей веселий дім, до якого ведуть сто стежин, зустрічатиме на своїм подвір’ї нову зміну.

Читать далее

ДОТРИМУВАТИСЯ ЕЛЕМЕНТАРНИХ ПРАВИЛ ВІДПОЧИНКУ ПОБЛИЗУ ВОДОЙМ!

020616 1Щорічно із встановленням теплої погоди люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. 

Саме тому, з метою недопущення загибелі людей, особливо дітей, на водоймах та попередження виникнення різного роду надзвичайних подій рятувальники постійно проводять роз’яснювальну роботу та профілактичні рейди. 

Читать далее
Китайские телефоны и все для них