• Home

06 червня 2016

СЛАВИЛИ МІСТО СПОРТИВНОЮ ЗВИТЯГОЮ

060616 5З нагоди святкування Дня міста 28 травня відбулося чимало спортивних подій та змагань. У парку ім.Т.Г.Шевченка проводився турнір з міні-футболу серед дітей двох вікових груп 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. Всього в змаганнях взяло участь 9 команд з м.Радивилів та с.Козин, в які було залучено близько 90 дітей. Змагання проходили по кубковій системі.      Перші місця в двох вікових групах здобули команди філії КДЮСШ села Козин. Ці команди були нагороджені Кубками та грамотами Радивилівської міської ради. Крім цього, футбольними м’ячами від міського голови були нагороджені кращі футболісти. В молодшій віковій групі ними стали кращий гравець Хмара Владислав та кращий воротар – Євтушок Роман, а в старшій групі, відповідно до номінацій, Котик Яна та Курсик Павло.

Читать далее

МІСТО ВИРУЄ, РАДИВИЛІВ СВЯТКУЄ!

060616 4День міста – завжди хвилююча і довгоочікувана подія для його мешканців. Цесвято улюблене і шановане всіма нами .Його відзначає кожен, хто вважає наше славне місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут. Або приїхав, і залишився назавжди.

Це свято акордами весняних мелодій приходить в кожну міську домівку, сповіщаючи про цілий калейдоскоп приємних подій і вражень, які сплановано оргкомітетом для всіх гостей впродовж дня.

Читать далее

ДІЛИТИСЯ З НУЖДЕННИМИ - БОГОУГОДНА СПРАВА

060616 3Радивилівська районна організація ТЧХ України - жіноча команда, чий професійний девіз – співчуття й милосердя до ближнього, активно співпрацює з міськими підприємцями, установами, організаціями. Своїм завданням радивилівські червонохрестівці вбачають донести до свого оточення, а також у професійні колективи, важливу істину: серед нас є люди, навіть цілі родини, які - поза межею бідності. Не живуть - виживають.

Завдяки міським приватним підприємцям, установам, організаціям, конструктивному діалогу з ними, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Ольга Богдан констатує: організація збору одягу та речей першої необхідності для найбільш уразливих верств населення, інвалідів, самотніх людей похилого віку увесь рік триває в стабільному режимі.

Читать далее

В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВЕЛИ ГЕРОЯ – «АЙДАРІВЦЯ»

060616 2Минула п’ятниця принесла сльози й скорботу на нашу землю. Стоячи на колінах, Радивилівщина зустрічала трунуз тілом свого героя-земляка Миколи Куліби. Захищаючи Батьківщину в зоні АТО, 56-річний військовослужбовець підірвався на міні під час виконання бойового завдання.

Сумна звістка вороном прилетіла до нас ще на початку минулого тижня: 23 травнябіля населеного пункту Тарамчук Мар’їнського району (Донеччина), загинув військовослужбовець з Радивилівщини Микола Куліба, боєць другої афганської штурмової роти "Айдару".
Микола Михайлович Куліба, позивний "Дядя Коля", ветеран Афганістану, в минулому був учасником бойових дій в Нагірному Карабаху. З перших днів революційних подій на Майдані Незалежності відстоював європейське майбутнє для своєї Батьківщини, а тілько-но Схід України пронизала першим пострілом неоголошена російсько-українська війна, пішов добровольцем захищати Вітчизну.

Читать далее

ДАВАЙТЕ ПОРАДИМОСЯ

060616 1На фініші – травень. Завершується процес навчання в дитсадках, школах, вищих навчальних закладах. А для нас, медійників, стартував новий важливий етап – передплатна кампанія на друге півріччя року. Її успіх визначатиме не лише авторитет того чи іншого друкованого видання на території його розповсюдження. Це також показник фінансової стабільності редакції, можливостей впровадження нових підходів до поліграфічного оформлення, врешті-решт – географії інформування, розширення мережі добровільних помічників газети та їх стимулювання.

Одним з найважливіших моментів, що впливає на це, є нинішня фінансово-економічна ситуація в країні, регіоні, кожній окремо взятій родині, сім’ї. Переважну більшість наших співгромадян поставлено перед доволі нескладним вибором: бути ситим чи поінформованим? Звісно, в який бік схилиться шалька терезів…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них