• Home

10 червня 2016

ЛЯШКО ЗНАЙОМИВСЯ ІЗ РАДИВИЛІВСЬКИМИ…КОРОВАМИ

100616 4По дорозі з Рівного до Львова побачив красунь-корівок і зупинився в селі Ситне Радивилівського району Рівненщини.– пише у своїй сторінці на facebook  депутат Верховної Ради Олег Ляшко.

«Анатолій Михайлович доглядає цих красунь, а молоко продає по …2 гривні за літр. Всього дві гривні, о Карл! Це при тому, що з коровами багато клопоту.

Читать далее

ПРИВІТАЛИ ЗІ СЛАВНИМ ЮВІЛЕЄМ

100616 3Першого літнього дня своє дев’яносторіччя відзначив житель міста, учасник бойових дій ІІ Світової війни Іван Євдокимович Остапчук.

Привітати ювіляра з урочистою датою до його садиби прибули міський голова Микола Карапетян, секретар міської ради Інна Герасимчук, голови районної та міської ветеранських організацій Василь Бондар та Дмитро Воронко. Душевні вітання, теплі слова поваги, квіти та подарунки, без сумніву, залишать глибокий слід у пам’яті ветерана.

Читать далее

НАШІ «ПЕРЛИНКИ» БЕРУТЬ КІЛЬКІСТЮ І ЯКІСТЮ!

100616 2Вітаємо Зразковий хореографічний колектив Радивилівського Будинку школяра «Перлинки» одразу із подвійною перемогою !

Нещодавно в Будинку культури с.Горбаків Гощанського району проходив обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Веселі закаблуки».  У фестивалі взяли участь 35 хореографічних колективів із навчальних закладів області, були представлені народні, естрадні та бальні танці, тож конкуренція була гідною та дуже жорсткою.

Читать далее

ПРОФУКАЛИ П’ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ!

100616 1Переконували. Один одного. І переконалися…В абсолютній нездатності конструктивно і мудро вирішувати надзвичайно важливі для громади питання.

Йдеться про певну частину депутатів районної ради, які зібралися нинішнього вівторка на позачергову сесію заради повторного розгляду питання щодо реорганізації окремих навчальних закладів району. Про перипетії та прикрі результати попереднього розгляду ми докладно інформували читацьку аудиторію два тижні тому, 20 травня, в публікації «Сховалися за переметами…». Наведу кілька рядків з неї:

Читать далее
Китайские телефоны и все для них