• Home

11 червня 2016

СПРОБУВАЛИ СЕБЕ В РОЛІ ПОЖЕЖНИКІВ

110616 3У рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності дитини», з метою формування у дітей навичок дотримання правил пожежної безпеки, правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, ознайомлення із роботою працівників пожежно-рятувальної служби, для школярів міської ЗОШ №1 працівники ДСНС провели пізнавальну екскурсію у пожежно-рятувальній частині м.Радивилів.

Читать далее

БАТАЛЬЙОН НА «ЛІСАПЕТАХ» БУВ НА ПОСТОЇ І В РАДИВИЛОВІ

110616 2Як зазначають очевидці концертного шоу, яке колектив продемонстрував минулого четверга в районному будинку культури, неймовірний шквал овацій не зупинявся впродовж усього виступу Наталії Фаліон з відомим жіночим ансамблем. Люди не стримували своїх яскравих емоцій, голосно підспівували й сміялись аж до сліз!

Читать далее

ПІД СУЗІР’ЯМ ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ

110616  1Минулої неділі вихованці  та викладачі Радивилівського КЗК «Центр дозвілля та мистецтв»  подарували  містянам справжнє мистецьке свято під назвою «Місце зустрічі щасливих людей».

На святкову подію до районного будинку культури завітав чи не повен зал глядачів. З гордістю ділюся власними спостереженнями, бо щось не пригадується, який то ще весняний сезон так часто скликав глядацьку аудиторію на різноманітні концерти-звіти?

Читать далее
Китайские телефоны и все для них