• Home

19 червня 2016

ЯК КОЗАЧАТА НА КОЗАКІВ НАВЧАЛИСЬ

190616 4У вівторок, 14 червня, на священному для мільйонів українців місці Берестецької битви, стартували ІІІ (обласний) тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів „Козацький гарт 2016” та ХХІV збір Дитячо-козацького об’єднання Радивилівщини.

Ранок цього дня для організаторів був переповнений турботами: прийом та розміщення заїжджаючих команд, облаштування місць для проведення конкурсів та змагань.

Читать далее

ОРХІДЕЯ, ЯКУ Й ПОЛИВАТИ НЕ ТРЕБА!

190616 3Таку чудасію, чи то пак - флористичну композицію, власними руками виготовляє жителька Опарипсів Тетяна Кареліна.

Виготовлення флористичних композицій — одне з найдавніших ремесел, а саме мистецтво складання букету потребує тонкого художнього смаку та майстерності. Але ті, кому вдається поєднати в собі ці вимоги, плюс – бажання й терпіння, здатні створювати справжнє свято. І ділитися ним з усіма бажаючими. Як розповіла пані Тетяна, любов до квітів у її житті – і модна традиція, і захоплення для душі.

Читать далее

ГАЗЕТНИХ СПРАВ МАЙСТРИНІ

190616 2Зазвичай так висловлюються про журналістів-професіоналів. У даному ж випадку йдеться про сім’ю аматорів декоративно-прикладного мистецтва Циганюків з села Пустоіванне, які відразу на трьох столах розгорнули виставку своїх витворів під час проведення етнографічного свята «Музейне подвір’я запрошує» в Радивилові минулої неділі.

Читать далее

МУЗЕЙНЕ ПОДВІР’Я НА ЕТНОГРАФІЧНЕ СВЯТО ЗАПРОСИЛО

190616 1Відбувся захід минулої неділі, 12 червня. А результатом злагодженої організації та нердинарності задуму сюжетної лінії святкування стала висока громадська оцінка. Як випало переконатися, кожен відвідувач сповна відчув неперевершену красу народного мистецтва, втіленого у рукоділлі, слові, пісні.

...Музей завжди був тією ланкою, що поєднує минуле, сучасне, майбутнє. Так коротко й влучно можна охарактеризувати і роботу Радивилівського районного музею.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них