• Home

21 червня 2016

СВОЄЮ КРОВ’Ю РЯТУЮТЬ ЧУЖІ ЖИТТЯ

210616 414 червня - Всесвітній день донора крові. В переддень «професійного свята» тих, хто свідомо робить крок задля порятунку ближнього, кореспондент газети разом із працівниками районної організації Товариства Червоного Хреста України побувала в пункті здачі крові Радивилівської районної лікарні.

Відомо, що кров потрібна не лише при хірургічних втручаннях, а й як сировина для десятків препаратів, незамінних при опіках, травмах, гепатиті, крововтратах, інших хворобах. Тож з метою активізації донорства в межах міста й району, працівники місцевих підприємств, організацій, установ з розумінням відгукуються на таку життєвоважливу потребу, ділячись власною кров’ю. З тими, хто балансує між життям і смертю.Особливо важливим донорство стало зараз,  в звязку з військовимиподіями на Сході. Коли кожна крапля крові на вагу золота, дефіцит донорської крові може мати трагічні наслідки

Читать далее

ДЕПУТАТИ РВУТЬСЯ... У ГАЗЕТУ! ЛАСКАВО ПРОСИМО!

210616 2Але не в якості вливання «свіжої крові» у вже існуючий творчий штат... Міські народні обранці запевняють: їхню роботу попри те, що від початку каденції, як то кажуть, «не минуло й півроку...» вже час описувати на сторінках одразу обох районних часописів. Таку ініціативу під час засідання третьої (позачергової) сесії міської ради, яка відбулася у понеділок, 13 червня, виявив депутат О.Пастух.

З непідробною радістю та готовністю обіцяємо, на увесь читацький загал, тісно співпрацювати з усіма, кому, власне, громада делегувала повноваження представляти свої інтереси в органах місцевого самоврядування та докладати обіцяні у передвиборних програмах зусилля - людського благополуччя заради. Адже, що від депутатів ініціатива й конкретика (замість пустопорожніх балачок, звісно) – то газетярам свіжа й позитивна новина!

Читать далее

АБИ МІСТО КРАСИВІШАЛО

210616 1Працівники з благоустрою міської ради завершують роботи з впорядкування зелених зон та висаджування клумб у центральній частині міста, парку ім.Шевченка та бульварі Черняка.

Серед сортів саджанців, як і в попередні сезони, переважають невибагливі до кліматичних умов різновиди квітів. Висаджені зі смаком, вони додадуть святковості центральній частині міста, прикрасять розмаїттям барв відпочинкові зони, алеї на Меморіалі Слави та біля входу на міське кладовище. Як розповів тижневику заступник міського голови В.Ісюк, цьогоріч квітники формували з чорнобривців-бархатців, сальвії, агуратуму, майорів-айстр, портулака, братиків. Деякі флористичні композиції складали з багаторічників: ірисів, ромашки, декоративної капусти.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них