• Home

27 червня 2016

ВІН НЕ ДИВИВСЯ ФІЛЬМІВ ПРО ВІЙНУ

270616 3Недарма кажуть: хто в армії служив, той в цирку не сміється…Мій батько майже ніколи не дивився фільмів про війну. Казав коротко: «Брехня! Війна, вона не така, - страшніша, брудніша, жорстокіша». Я, підліток, вихований школою у правильному дусі, пробував сперечатися, вважав батька мало не антирадянщиком. Розуміння його правоти прийшло пізніше. Фактично після того, як батька вже не стало…

Читать далее

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ І СКОРБОТИ

270616 2Дата 22 червня у нашій державі уже шістнадцятий рік поспіль відзначається як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Пам'ятну дату було встановлено згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.

Читать далее

БОЙОВА «ОБЛИВАНА П’ЯТНИЦЯ»

270616 1Депутатам облради, як і рядовим громадянам – ніщо не чуже. Це вони довели минулої п’ятниці, коли у сесійній залі обласної ради провели кілька раундів боїв місцевого значення. Билися, щоб визначитися: хто із них достойний крісла голови облради.

Те, що під час проведення VIIсесії облради можуть бути провокації, порушення громадського порядку, стало зрозуміло ще напередодні, коли депутати зібралися на засідання президії. Адже Ковальчук і Корнійчук не змогли дійти згоди у тому, хто із них головуватиме. Тож тієї п’ятниці у залі і фойє облради було багато поліції, людей у камуфляжі і дуже небайдужих громадян.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них