• Home

28 червня 2016

УКРАЇНСЬКІ ЕТНІЧНІ ПРИКРАСИ

280616 4Коралі – найбільш розповсюджуване традиційне намисто українок, що складалося з привозних коралових намистинок, нанизаних на нитку. Кількість ниток, варіювалась від 1 до 25, кожна з яких мала назву - "разок". Чим заможнішою була дівчина, тим густішими були коралі, вони оброблялися у вигляді овалів та барилець. У бідніших сім’ях, кількість разок була меншою, а намистинки отримували форму нарізних невеликих циліндриків, нанизаних на нитку.

Читать далее

НАЙПОПУЛЯРНІШІ КНИЖКИ У СВІТІ

280616 31. Очевидно,на першому місці з майже 4000 млн. проданих книжок — Біблія, нове видання якоїу 2011 р. стало бестселером у Норвегії

2. На другому місці з результатом у 820 млн. проданих примірників - "Цитатник"Мао Дзедуна

Читать далее

СЛОВ’ЯНСЬКА МІФОЛОГІЯ. МАВКИ

280616 2Давньослов'янська міфологія дуже багата на фантастичних істот. Сьогодні ми поговоримо про мавок - цікавих і загадкових створінь, які надихнули навіть нашу велику поетесу Лесю Українку на написання її нетлінного твору "Лісова пісня".

Мавки в давньоукраїнській міфології — це душі померлих дітей. Вони живуть у лісах та в полях.

Саме слово "мавка"(або "навка"), ймовірно, утворилося від загальнослов'янського "нав"- "смерть", "мертве тіло". Деякі дослідники припускають, що це слово походить від праіндоєвропейського кореня nau - "труп".

Читать далее

ПОПУЛЯРНІ ПРОФЕСІЇ В УКРАЇНІ

280616 1Думаю, кожен погодиться, що вибирати професію треба не лише з розрахунком на популярність і оплачуваність. Обрана професія має вам подобатися, ви маєте бути задоволені, що вивчаєте саме ту спеціальність. І, звичайно, ви повинні заробляти гроші, які відповідатимуть обсягу вашої праці.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них