• Home

21 вересня 2016

«ВЧИЛИ КУРИТИ…ВЧИЛИ КРАСТИ…НЕ НАВЧИВСЯ!..»

210916 2своє дев’яностоліття, при доброму, як на такий вік, здоров’ї, зустрів житель нашого міста М.І.Волянюк

Готуючись до зустрічей з довгожителями, журналіст, як правило, передбачає певний перелік питань, наперед зважаючи на вік та пов’язані з цим пам'ять, слух, зір майбутнього героя своєї публікації. Тож планка можливостей спілкування вже наперед опускається: що там може пам’ятати людина такого похилого віку? Хоч би фотографію більш-менш пристойну вдалося зробити…

У випадку з Мефодієм Івановичем я помилився, причому кардинально. По-перше, не застав його дома, у садибі на вулиці Терешкової, розташованій край поля і край міста. По-друге, і то дякуючи пораді сусіда, заледве вдалося його відшукати за високими заростями очерету поблизу електропідстанції. Саме тут наш, без п’яти хвилин ювіляр, випасав відразу двох корів!

Читать далее

УМИСНЕ НАСІЯЛА СНОТВОРНОГО МАКУ

210916 1пенсіонерка з села Дубини. За це потрапила на судову лаву.

На початку квітня цього року поруч з будинком, в якому мешкає, Марія Степанівна насіяла маку…Як потім вона пояснить правоохоронцям, які побували на її подвір’ї з профілактичним візитом в рамках сезонної операції «Мак-2016», нарковмісних рослин збувати наміру не мала. Майже двісті рослин маку росли на городній ділянці лише задля кулінарних потреб.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них