• Home

жовтня 2016

28 жовтня 2016

«А ВИ ЗНАЄТЕ - ХТО ВАШ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР?»

281016 3-          таке питання несподівано поставив присутнім на нещодавній нараді по реформуванню медичної галузі району у ході створення територіальних громад керуючий справами райвиконкому, депутат районної ради Сергій Гуща. Ствердно відповів лише голова районної ради …

Читать далее

ЕКСКУРСІЯ ПОЖЕЖНОЮ ЧАСТИНОЮ

281016 2З метою формування у дітей навичок дотримання правил пожежної безпеки, поведінки під час надзвичайних ситуацій, ознайомлення із роботою працівників пожежно-рятувальної служби, для учнів 4-5 класів Срібненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів працівники ДСНС України провели пізнавальну екскурсію у пожежно-рятувальній частині м.Радивилів.

Читать далее

ТЕСТ НА ПРОФПРИДАТНІСТЬ ПРОЙДЕНО

281016 1В ході проведення реформи правоохоронної системи країни працівники Радивилівського відділення поліції пройшли комплексні випробування у вигляді тестів, співбесіди, перевірку на поліграфі та перевірку громадськістю. Останній фактор зіграв, у деяких випадках, вирішальну роль щодо того, продовжуватиме той чи інший співробітник службу в оновленій поліції, чи ні.

Читать далее

27 жовтня 2016

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (27.10.16)

271016 1Ціна дружби – пятнадцять тисяч...

В історії із отриманням банківської позики в одному із міських банків ошуканим залишився 37-річний житель міста Віталій. 30-річний знайомий «розвів» чоловіка на те, щоб оформити на себе кредит і отримати близько 15000 гривень.

Читать далее

25 жовтня 2016

ЮРІЙ КИРИЧУК: ТАЛАНОВИТИЙ УЧЕНЬ, ВІДОМИЙ ІСТОРИК, АКТИВНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ

251016 3У вівторок, 25 жовтня, мало б виповнитися 60 років випускнику нашої міської школи №1, одному з найкращих науковців історичного факультету Львівського національного університету імені. І. Франка, Юрію Анатолійовичу Киричуку, доценту кафедри історії України, кандидату історичних наук, активному громадському діячу. У жовтні 2002 року він трагічно загинув у автомобільній аварії.

Народився він у Червоноармійську в звичайній робітничій сім’ї, навчався в міській середній школі №1. Запам’яталося мені перше знайомство з юнаком у січні 1972 року в районній бібліотеці, де я часто бував, працюючи інспектором шкіл у райвідділі освіти. Про захоплення Юрія історією знав від його матері, Наталії Іванівни, яка працювала бухгалтером райвно. Хлопець уже тоді цікавився неоднозначними подіями, які відбувалися в нашому краї в середині минулого століття, особливо в роки Другої світової війни.

Читать далее

«НАПЕЧУ ХОЧ СОРОК ПАЛЯНИЦЬ. І ВСІ БУДУТЬ РІЗНІ!»

251016 1Майже завжди постать весільної господині залишається дещо за лаштунками весільної забави. В головному кадрі, традиційно, щасливі наречені, схвильовані батьки, розпашілі від танців гості. Однак, саме від кулінарних здібностей головної кухарки, її таланту очолити кухонний конвеєр в день свята весільна челядь остаточно формує враження про бенкет. І якщо вже авторитет майстрині кухарської справи заслужено – то це на довгі-довгі роки. Аж допоки на підміну не прийде хтось із молодших. Може, з кола родини, або... сусідської хати.

Читать далее

23 жовтня 2016

ФУТБОЛ-2016: ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА!

231016 3Минулих вихідних завершився чемпіонату району з футболу сезону 2016 року. Якщо переможець чемпіонату, футбольний клуб «Захід-Соя» с.Дружба, був фактично визначений після нічийного результату 2:2 між командами ФК «Спрінтер» - ФК «Крупець», то доля третього місця вирішувалась грою в Козині, де місцевий клуб «Колос» 14 жовтня приймав команду ФК «Крупець».

Читать далее

CПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МАЙДАНЧИК - ДЛЯ ВУЛИЧНИХ ТРЕНУВАНЬ

231016 1обладнали у Радивилівському міському парку ім. Т.Шевченка. Урочисте відкриття новенького спортивного комплексу відбулось минулої п’ятниці, на свято Покрови. Приємну подію для міської молоді, а також всіх любителів активного способу життя, приурочили до Дня захисника Вітчизни.

Читать далее

21 жовтня 2016

ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ – ТОЧКА ВІДЛІКУ ЗУСИЛЬ

211016 4«Ділили майно. обійшлось без одірваних гудзиків…» - так називався мій газетний звіт про перебіг проведеної 29 вересня тринадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання, опублікований в нашому тижневику №40(252) від 7 жовтня. Найважливішими питаннями сесії стали передача із спільної власності територіальних громад району закладів соціальної сфери. Не прийнято було лише рішення щодо передачі об’єднаним громадам закладів охорони здоров’я.

Читать далее

НА ЧЕСТЬ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ-ЗЕМЛЯКІВ СПОРУДИЛИ ПАМ’ЯТНИК

211016 3Алея Слави в міському парку ім.Т.Шевченка поповнилась ще одним освяченим символом пам’яті про тих, хто ціною власного життя оберігає наш мир. Церемонію відкриття організували минулого тижня, напередодні Дня захисника Вітчизни...

За багатовікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися непочутими. Аж знову, по сплині більш як семи десятиліть, країну сколихнули воєнні канонади, щедро полили сльози матерів, вдів біля тіл загиблих синів...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них