• Home

03 листопада 2016

ГОЛОВНИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОБЛАСТІ ПОБУВАЄ В РАДИВИЛОВІ

031116 34 листопада о 11-тій годині в приміщенні Радивилівської районної державної адміністрації за адресою: вул. І.Франка, 11, м. Радивилів, відбудеться зустріч начальника Головного управління Нацполіції в Рівненській області Сергія Князєва із представниками органів місцевого самоврядування, громадськістю, засобами масової інформації та активом району.
Читать далее

УЛЮБЛЕНОМУ ТАНЦЮВАЛЬНОМУ КОЛЕКТИВУ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

031116 2До нашої редакції звернулися Яна Гуска, керівник дитячого танцювального колективу «Калейдоскоп», та батьки вихованців з великим проханням: допомогти відшукати спонсорів, які б з розумінням сприйняли прохання виділити їм кошти на пошиття сценічних костюмів. Бо одягнути лише одну танцювальну пару коштує для декого з батьків непідйомну суму.

Читать далее

КОМПЕТЕНТНО – ПРО СУБСИДІЇ

031116 1«На початку жовтня поштарка вручила мені для заповнення заяву й декларацію, необхідні для отримання субсидії. Але ж минулого опалювального сезону нам вже було призначено часткове державне відшкодування коштів на оплату житлово-комунальних послуг. Чи потрібно мені знову переписувати вже заповнені торік заяву й декларацію?

Галина Вікторівна, 54 роки, жителька Радивилова.»

Із проханням надати роз’яснення щодо змін у правилах субсидування населення кореспондент «Сурмів» звернулась до начальника відділу субсидій Радивилівської РДА Людмили Вахрушевої:

Читать далее
Китайские телефоны и все для них