• Home

06 листопада 2016

ТВОРЧІСТЬ - ГОЛОВНИЙ ЖИТТЄВИЙ ОРІЄНТИР

061116 5В пору, коли очі милуються пишними капелюхами хризантем, відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В нашому краї проживають та працюють напрочуд талановиті люди, для яких духовність, творчість та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Читать далее

«…МИ ВІДШТОВХНУЛИСЯ ВІД ДНА І ПОЧИНАЄМО ПОТРОХИ ВИПЛИВАТИ»

061116 4З робочим візитом минулого тижня в районі побував народний депутат України О.В. Дехтярчук. Як зауважив Олександр Володимирович під час прес-конференції для журналістів місцевих ЗМІ, проведеної у залі засідань міської ради в середу, 26 жовтня, саме на часі тримати руку на пульсі життя громад, які в числі перших долучились до децентралізації, і які зараз перебувають на етапі становлення якісно нових суспільно-економічних змін.

Читать далее

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОЙШЛИ ТРЕНУВАННЯ З ГАСІННЯ ПОЖЕЖ І ПОРЯТУНКУ ЛЮДЕЙ

061116 326 жовтня група рівненських рятувальників пройшла тренування у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на спеціальному тренажері польської фірми «EGERIA». 23 співробітники підрозділів Головного управління ДСНС у Рівненській області, серед яких були начальники караулів, командири відділень та пожежні-рятувальники, мали змогу підвищити свої професійні навики, відпрацювати порядок дій при гасінні пожеж на тренажері, що оснащений сучасним комп'ютерним управлінням моделювання та здатний імітувати пожежу максимально наближену до реальної.

Читать далее

У ПАМ'ЯТЬ ПРО ВИЗВОЛИТЕЛІВ

061116 2Відбулись урочистості з нагоди річниці визволення України від фашистських загарбників

Представники Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади, працівники Радивилівської районної ради та райдержадміністрації, активна громадськість міста, ветерани, діти тієї далекої війни, які виростали під гуркіт її жахливих канонад, цього осіннього дня віддали данину пошани тим, хто більш як сім десятиліть тому звільнив нашу рідну землю від фашистської неволі.

Читать далее

РАДИВИЛІВ СПІВРОБІТНИЧАТИМЕ З КРАСНОСТАВОМ

061116 1У четвер, 27 жовтня, голова Радивилівської об'єднаної територіальної громади М. Карапетян , разом з головним лікарем районної лікарні Ф. Стецюком та приватним підприємцем А.Савченком відвідали м. Красностав Люблінського воєводства Республіки Польща, де було підписано договір про співробітництво Красноставського повіту та Радивилівської міської ради у сфері освіти, культури, медицини, туризму, господарських відносин.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них