• Home

07 листопада 2016

САНКЦІЇ ЗНЯТО. ВІЙНА СКІНЧИЛАСЯ?

071116 422 вересня минулого року набув чинності указ президента України Петра Порошенка про застосування санкцій проти Російської Федерації. «Через санкції «Укрзалізниця» припиняє перевезення вантажів у вагонах російської компанії» - публікація під такою назвою в Інтернеті, розміщена 29 вересня 2015 року, повідомляла, зокрема, що «Укрзалізниця» не приймає до перевезень вантажі у вагонах компанії «Перша вантажна компанія» (Росія) та її дочірнього підприємства – «Перша вантажна компанія в Україні» і не здійснює навантаження у ці вагони». Як повідомив тоді журналістам голова Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") Олександр Завгородній, обидві компанії мали на території України 3676 піввагонів. При цьому, відповідаючи на запитання про транзит, він повідомив: "Ви ж знаєте - святе місце пустим не буває. З'явиться якась інша компанія, що не потрапила до санкційного списку, яка возитиме цей транзит. Тому що ми ж не впливаємо на вантажовідправника".

…А ось ці фото я зробив на міському залізничному вокзалі кілька днів тому. Значну частину вагонів у вантажному ешелоні, що стояв на першій колії, складали саме вагони з маркуванням не нашої держави.

Читать далее

«А МИ ЗАСПІВАЙМО, ЗАБУТИ НЕ ДАЙМО, ЩО СЛАВА КОЗАЦЬКА - ЖИВА!»

071116 2Справжніми ліками від осіннього смутку стала літературно-музична вітальня, організована для всіх містян дружнім, співочим ветеранським клубом «Надвечір’я» минулої неділі у міському центрі дозвілля та мистецтв.

Погляд кореспондента категорично відвертий: якщо за вікнами – завіса з дощу, в глядацьких залах майже завжди напівпорожньо. Але, якщо творчий «вогник» організовують «надвечір’янці» - помітна зворотна тенденція: публіка з радістю поспішає в обумовлене місце зустрічі, дощить на вулиці, чи пронизує вітер. Звиклося, що за час, відведений для концертної програми, глядач отримує і хороші враження, і позитивні емоції, і душевне тепло від людей, які вже більш як два десятиліття виходять на сцену в українськихкостюмах, діляться не стільки своїм талантом, скільки душевним багатством, щирістю сердець.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них