• Home

12 листопада 2016

ТО КОГО Ж ТАКИ «ОБСМІЯВ» ВАР’ЯТ ПРИТУЛА?

121116 5«Як Сергій з “Вар’ятів” обсміяв радивилівців» - публікація під такою назвою днями з’явилась на одному з місцевих сайтів. Його редактор, який не пропускає жодної, навіть самої нікчемної інтернет-новини зі згадкою назви нашого містечка, повідомляє наступне: «На хостингу Ютуб у листопаді 2016 р. вміщено відео з виступом Сергія Притули з київського гурту «Вар’ят-шоу”, де він обсміяв Радивилів і радивилівців. Звичайно, до всього треба ставитися з почуттям гумору, артист має право на творчий домисел. Але ж таки подивіться і складіть думку – про Радивилів іде мова після 5 хвилини 54 сек., про це на сторінці «Радивилів» у Фейсбуці повідомив Михайло Довбета».

Читать далее

З ВІТАННЯМИ ДО ТИХ, ХТО ТВОРИТЬ СВЯТО

121116 3У вівторок, 8 листопада, в актовій залі Радивилівської школи мистецтв відзначили професійне свято працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної самобутності нашого народу, оберегами його історичної пам’яті. Це творче багатство з покоління в покоління переймають у спадок і жителі нашої громади.

Читать далее

РОЗРАДНИКИ Й ПОРАДНИКИ В ЖИТТЄВИХ НЕГАРАЗДАХ

121116 1З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери, в міському центрі дозвілля та мистецтв відбулись урочисте нагородження та святковий концерт.

У першу неділю листопада ми відзначаємо особливе свято – День працівника соціальної сфери. Особливим це свято є тому, що стосується людей, які обрали для себе нелегку, але благородну справу – захищати всіх, хто цього потребує. Соціальні працівники нашої громади - справжні професіонали своєї справи, бо за співчутливі серця та привітне слово, яке вони щодень знаходять для пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних, завжди отримують щире людське спасибі.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них