• Home

22 листопада 2016

ТВОРЧІСТЬ – У ВІЗЕРУНКУ, СЛОВІ, ПОЛЬОТІ ДУМКИ

221116 3У світлиці історичного музею відбулась виставка робіт талановитої майстрині, поетеси Наталії Василівни Кухарук з с.Круки. Захід було приурочено Міжнародному дню вишивальниці, який відзначається щорічно, 10 листопада.

Читать далее

З ПОДЯКОЮ ЗА ДОСВІД ТА ЖИТТЄВУ МУДРІСТЬ

221116 2З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ, який святкується 10 листопада, начальник Радивилівського відділення поліції Ю.Семеренко привітав своїх колег, які нині перебувають на заслуженому відпочинку.

З подякою за довгі роки самовідданої праці, відповідальне ставлення до громадянського обов’язку він вручив пам’ятні подарунки та квіти ветеранам ОВС: полковнику міліції О.В.Чепелюку, майору міліції І.А.Супронюку, лейтенанту міліції М.Г.Качурцю та підполковнику міліції Г.Д.Опашнюку.

Читать далее

КОРИСНА І ПРИЄМНА ДРУЖБА

221116 1Працівники Радивилівського відділення поліції – часті гості в навчальних закладах району: регулярно проводять тематичні зустрічі, профілактичні лекції та бесіди. Учні сприймають поліцейських по – різному: як друзів, як порадників. З неприхованою цікавістю вловлюють кожне сказане ними слово.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них