• Home

28 листопада 2016

…СТАВ ПЕРШИМ КЕРІВНИКОМ АПАРАТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

281116 426 листопада минає 10 років від того сумного дня, як відійшов у вічність талановитий і творчий педагог, колишній інспектор шкіл райвно, депутат обласної ради І-ого демократичного скликання - Мошкун Микола Іванович.

Він народився 30 вересня 1933 року в селі Срібне Дубнівського повіту Волинського воєводства в простій селянській родині. В сімї було троє хлопців, Микола – наймолодший. Його дитинство припало на важкий період в історії нашого краю: спочатку польська окупація, потім початок ІІ світової війни, прихід більшовиків. Він почав навчання в Срібненській семирічній школі в 1940 році. Був свідком депортації польських осадників і односельців до Сибіру.

Читать далее

ВІД ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ СКОРО ЗАЛИШИТЬСЯ САМА НАЗВА?!!!

281116 2На початку тижня до редакції зателефонувала молода мама, міська жителька, яка стурбовано повідомила: «Подивіться, що залишилося від наших красивих гойдалок та гірок!»

Підходжу до дитячих майданчиків, що на міському майдані Незалежності, і ... стан шоку від побаченого...Ще донедавна охайні, свіжопофарбовані, наповнені сучасними ігровими елементами майданчики були окрасою міста, популярним місцем проведення сімейних прогулянок. Вабили у прохолоду порослих вздовж пішохідних доріжок ялин галасливу малечу, батьків з візочками, з яких крихітні оченятка тільки вчились пізнавати красу цього життя.

Читать далее

ДИТСАДОЧКУ ПРИДБАЮТЬ НОВІ ГОЙДАЛКИ

281116 1А для вулиць – надвірні ліхтарі. За кошти, які надійшли від перевиконання власних доходів

Фінансування цілого переліку соціально-важливих об’єктів сіл об’єднаної громади депутати міської ради підтримали, проголосувавши за відповідні проекти рішень під час роботи одинадцятої (позачергової) сесії Радивилівської міської ради. Засідання відбулось цього понеділка, 21 листопада.

На порядок денний були винесені питання про внесення змін до Башарівського, Дружбівського, Немирівського сільських бюджетів, а також змін до міського бюджету на 2016 рік.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них