• Home

29 листопада 2016

МИКОЛАЙ ЗАБЛУКАВ! У... ШКОЛУ?..

291116 3На момент, коли ця публікація побачить світ, до улюбленого і дорослими й малюками дня Святого Миколая, який умовно можна вважати початком циклу зимових свят, залишається ще неповний місяць. Однак передсвяткові клопоти уже тепер киплять не на жарт.

У цьому легко пересвідчитися, щойно повернеш голову у першу-ліпшу ятку із солодощами. На полицях вже починають з’являтися вкомплектовані подарунки з цукерками: ціни на дуже й дуже скромний пакуночок, вагою заледве двісті грамів, стартують з майже тридцяти гривень. Більш гоноровий презент від небесного покровителя всіх знедолених, який ще за свого земного життя відмовився від усіх статків на користь малозабезпечених діточок, за радивилівськими мірками, коштує сотню гривень.

Читать далее

«З ВАШИМ СИНОМ БІДА!»

291116 2- поліція назвала «улюблену» фразу телефонних шахраїв

Навіть після неодноразового перегляду профілактичних телепередач та телефонних дзвінків від псевдополіцейських, 59-річна Зоя все ж потрапила на гачок шахраїв і поповнила рахунок абонента мобільного зв’язку на п’ять тисяч гривень. Як це сталося, жінка, яка усе життя тяжко працює, не може і досі зрозуміти.

— Я поверталася з міста додому, коли в телефоні пролунав дзвінок, — згадує про ті події жінка. — У слухавці почула начебто голос сина, який сказав, що з ним трапилася біда, він збив людину...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них