• Home

грудня 2016

31 грудня 2016

РАДЗИВІЛІВ ГРАД - РІК НОВИЙ ЗУСТРІЧАЄ!

311216 5До уваги жителів та гостей міста!

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до новорічних святкувань, які відбудуться у Новорічну ніч на площі Незалежності.

На вас чекають:

Читать далее

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ! ШАНОВНА РАДИВИЛІВСЬКА ГРОМАДО!

311216 4От і минає 2016- ий рік… З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Осмислюючи пройдене, можна сказати, що рік цей був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Для нашої громади він був сповнений ще й новими здобутками і звершеннями, цікавими знайомствами та зустрічами. Цей рік дав можливість усім жителям Радивилівщини повірити у власні сили та відчути підтримку місцевої влади. Сподіваюся, що у кожній Вашій сім’ї та родині теж було багато зроблено для свого добробуту. Ми плідно трудилися разом – влада, громада та бізнес – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти об’єднаної громади – затишнішими та ошатнішими.

Читать далее

НОВИЙ РІК – ВЖЕ У НАШІЙ ХАТІ!

3312116 3Поспіхом поспішає вмоститись на віхах історії рік 2016-ий… А за ним, обтрушуючи валянки на засніженім порозі, готується зробити перший календарний крок рік новий. Його зустріч – завжди радісна та довгоочікувана пора, у якому б віці ми не перебували. Вже стоять в домівках та актових залах причепурені красуні-ялинки, виблисками гірлянд навіваючи піднесений новорічний настрій.

Читать далее

ЗАТВЕРДЖЕНО БЮДЖЕТ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

311216 2Під час роботи позачергової, тринадцятої сесії Радивилівської міської ради в минулу п’ятницю, 23 грудня, депутати розглянули і підтримали  головний фінансовий документ, відповідно до якого в наступнім році житиме й розвиватиметься об’єднана громада.

Перед роботою сесії відбулося спільне засідання профільних комісій міської ради, в ході якого депутати мали змогу детально ознайомитися з усіма запланованими пунктами доходів та видатків з проекту рішення«Про міський бюджет на 2017 рік».

Читать далее

У ХОТИНІ ЗАГИНУВ ІНВАЛІД

312116 1Сьогодні, о шостій годині десять хвилин ранку до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в селі Хотин Радивилівського району. Туди терміново було направлено черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Радивилів. Рятувальники встановили, що пожежа виникла в житловому шлакоблочному будинку, розміром 8х10 метрів. Увійшовши в палаючий будинок, виявили тіло загиблого господаря оселі.

Читать далее

РІК НАРОДЖЕННЯ ГРОМАДИ

311216 1Саме так, без сумніву, буквально через трохи часу називатимуть 2016-ий, який ось-ось завершить свій стрімкий біг. Бо ж потрібно визнати, що вже факт створення, замість міської та чотирьох сільських, однієї великої об’єднаної громади – сам по собі неординарний. За ним – доволі складний і тривалий період роз’яснювальної роботи, узгодження позицій та інтересів. Нині все це позаду. А попереду – ще більш відповідальний рік. Рік, коли потрібно буде показати реальні зрушення у розвитку територій, як результат цього об’єднання. Саме з цих питань стартувало моє передноворічне інтерв’ю з головою Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетяном.

- Миколо Аракеловичу, пропоную розпочати нашу розмову від виборів. Ними завершувався рік 2015-ий і розпочався рік 2017-ий. Причому результат підтримки виборців об’єднаної громади виявився навіть значно вищим, ніж на попередніх, міських, у жовтні. Але, такий результат – швидше своєрідний аванс довіри?

Читать далее

28 грудня 2016

ПОЧІМ НОВОРІЧНІ КРАСУНІ?

281216 5В лісовому господарстві повідомили втішну, як на наш споживацький загал, звістку. Епідемія здорожчання всіх груп товарів напередодні новорічно-різдвяних свят не торкнеться традиційного новорічного атрибута. Ялинки й сосонки півметрової величини будуть реалізовувати, як і торік, в межах 50-60 гривень. Вищі деревцята – від 75 до 100 гривень.

Традиційно, торгівля «живими» зеленими красунями на міському ринку розпочнеться вже в останні грудневі дні. Але, як попередив лісничий ССВК «Радивилівський лісгосп» Віталій Орінчук, цьогоріч підприємство планує реалізувати дуже обмежену кількість хвойних красунь. Всього сотню, може – дві. А пов’язано це з тим, що молодняк на ділянках для зачищення, переважно, ще не доріс до товарної придатності.

Читать далее

УВАГА:ПРАВИЛА УТРИМАННЯ ТВАРИН!

281216 4РАДИВИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РАДИВИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ   РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Пленарнезасідання дванадцятої сесії VІІІ скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 грудня 2016 року                                                                                 № 122

Про затвердження Правил утримання собак, котів і хижихтварин на території Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади

Відповідно до законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про благоустрій у населених пунктах», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою врегулювання відносин у сфері поводження з собаками, котами та іншими тваринами, забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану на території, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

вирішила:

Читать далее

ДО ВІДКРИТОГО ДІАЛОГУ - З УЧАСНИКАМИ АТО

281216 2Минулого вівторка, 20 грудня, у приміщенні колишньої сільської ради с.Підзамче відбулось виїзне засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та навколишнього середовища. З ініціативи депутатів, участь у роботі комісії взяли учасники бойових дій в зоні АТО та члени їхніх сімей. Вчорашні бійці заслухали компетентні роз’яснення спеціалістів міської ради щодо законодавчих підстав надання земельних ділянок і, в свою чергу, теж проявили активність в обговоренні вельми актуальної і болючої теми.

Читать далее

СВЯТКОВА КАЗКА – ВІД «РАДИВИЛІВМОЛОКА»

281216 1відбулась у неділю, напередодні свята Миколая Чудотворця в новорічно прибраній залі міського центру дозвілля та мистецтв.

Вже традиційно, з нагоди найрізноманітніших календарних чи християнських свят, Радивилівський центр дозвілля стає тим улюбленим місцем зустрічі, де комфортно провести час усією родиною. Не тільки юні таланти, які займаються на гуртках центру: сюди поспішають їхні батьки, хрещені, навіть бабусь з дідусями.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них