• Home

02 січня 2017

З РАДИВИЛІВСЬКИМИ ВАРЕНИКАМИ – НА СВІТЛОДАРСЬКУ ДУГУ

020117 4Напередодні новорічних свят волонтери Радивилівської благодійної організації «Слава», готуючи черговий транш провізії на передову, виконали один із найбажаніших пунктів у списку солдатських потреб і наліпили 16 відерець домашніх вареників.

«Ось так виглядають наші волонтерські будні», - так у Фейсбуці прокоментувала трудоємкий процес з приготування домашніх обідів українським захисникам Ірина Пететятко, волонтерка районної об’єднаної благодійної організації «Слава». Солдатам не потрібно білих скатертин на столах, а от від чого ніколи не відмовляються – то це від простих домашніх страв, які їм дбайливо готують волонтери з різних міст України.

Читать далее

ВПЕРШЕ ВСТАНОВИЛИ НОВОРІЧНІ ЯЛИНКИ...

020117 4Як і в кожному з центральних сіл об’єднаної територіальної громади,  в жителів Башарівки - своя маленька передсвяткова втіха. Цьогоріч тут вперше встановили головну, красиво прикрашену, новорічну ялинку.

Те, що міським жителям уже давно не в дивовижу, в окремих населених пунктах  викликає привід навіть організувати пишне свято. Мова йде про встановлення в Башарівці, Немирівці, Підзамчому, Дружбі головної сільської ялинки. Така приємна подія викликала щире захоплення, світлу передноворічну радість чи не всіх жителів населених пунктів, і покликала з домівок – на урочисте відкриття. Бо досі ялинки тут ставили, традиційно, кожен у своєму домі, або шкільному актовому залі. А цієї зими в селах відбулись такі от приємні переміни.

Читать далее

ПЕРЕДНОВОРІЧНА ОПЕРАЦІЯ «Ы»…

ePHjlX-NN24або викриття радивилівських «самогонників»

Цими днями радивилівські працівники поліції перевірили інформацію, отриману від місцевих жителів та громадських активістів щодо функціонування на території об’єднаної громади стихійних  «точок» торгівлі самогоном. Було проведено оперативний рейд, і факти незаконного зберігання, виготовлення й торгівлі зеленим змієм на території міста й сіл підтвердилися.

Читать далее

ФЕЄРІЯ НОЧІ НОВОРІЧНОЇ

020117 3Най-най-товариськіших та най-най-веселіших жителів та гостей міста зібрав новорічної ночі майдан Незалежності у центрі міста. Бажаючих приєднатися до новорічних святкувань, які відбулися тут, не бракувало.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них