• Home

03 січня 2017

ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ КАЗКА НОВОРІЧНА

030117 2Про те, що напередодні Нового року можна потрапити у казковий світ, знають усі: і дорослі і малята. Адже саме у цю прекрасну пору року оживають всі казкові герої, які неодмінно приходять у гості до слухняних дітей.

Очікуючи на приємну зустріч з казковими героями, поспішали у ДНЗ "Колосок", що у селі Перенятин, і малята і дорослі, несучи з собою прекрасний новорічний настрій. Веселими вогнями та різноманітними прикрасами зустрічає гостей новорічна красуня ялинка. Зазвучала прекрасна музика, і ми всі поринули у казку. Тут, на новорічному святі зустрілися із зимою-чарівницею, ялинкою-верховинкою, братами - місяцями, дівчинкою Марічкою, маленьким пухнастим зайчиком, ведмежатком, лисичкою, вовчиком, сніжинками, і звичайно, Дідом Морозом і Снігуронькою.

Читать далее

МІСТО ПОТЕРПАЄ ВІД ПЕРЕБОЇВ З ВОДОЮ

030117 1Бо окремі з нас так і не освоїли правил використання каналізації,

і далі мають її за сміттєвий бак.

Через недбале використання містянами каналізаційних мереж вже неодноразово, просто посеред зими,вимушено розпочинаються ізатягуються громіздкі роботиз розкопок вулиць. Щоб відшукати у каналізаційній трасі місця, де утворилися сміттєві корки, і ліквідувати їх, міські комунальники працюють без свят та вихідних, констатує малоприємний факт Ігор Зубкевич, майстер по ремонту водопровідного та каналізаційного господарства Радивилівського КП «Комунальник», який саме знаходиться біля асенізаційних машин. Дороговартісну техніку орендували аж з Києва – ліквідовувати засмічення радивилівської каналізаційної мережі.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них