• Home

06 січня 2017

«В ЯСЛАХ, НА СІНІ - ХРИСТОС РОДИВСЯ!»

060117 5Напередодні одного із найвеличніших християнських свят міську площу вперше прикрасила різдвяна шопка. В новім році «Вифлеємська стаєнка» згуртовує довкола себе усіх - від найстарших до найменших. І наповнює людські серця якоюсь небуденною радістю, веселістю, врочистим настроєм.

У дерев’яній конструкції, прикрашеній святковою ілюмінацією, можна побачити фігури новонародженого Ісуса, Марії, Йосипа, ангела, царів, пастуха, тварин, які розташовано на сіні. Як поінформував наше видання заступник міського голови В.М.Ісюк, біблійні фігури для вертепу замовили у Луцьку, на це з міського бюджету було виділено більше трьох тисяч гривень. За задумом, різдвяна шопка стала доповненням святкової композиції на центральній площі міста, тому її розмістили біля головної ялинки та прикрасили світловими гірляндами.

Читать далее

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

060117 4Напередодні світлоносного надвечір‘я від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради Радивилівської об’єднаної територіальної громади щиро вітаю всю громаду з приходом величного свята -

Різдва Христового.

Коли перша зоря сповіщає нам про народження Сина Божого, забуваються смуток і горе, печаль і негаразди, якими так переповнене наше життя. Сівши до Святої Вечері, кожна родина згадує прожитий рік, всіх членів сім’ї й задумує собі бажання. Тож нехай будуть смачною кутя, щедрим стіл, дзвінкою коляда і веселими колядники. А новонароджений Ісус щоб поблагословив всіх нас на все добре і світле. Щедрих успіхів на життєвій дорозі, достатку, гарного настрою на весь рік, здійснення усіх задумів та сподівань щодо щасливого майбутнього нашої громади, країни.

Читать далее

СОЛОДОЩІ – ЮНИМ МУЗИКАНТАМ

060117 3з районного Будинку школяра привіз і вручив народний депутат України Олександр Дехтярчук.

Як пригадав у розмові з кореспондентом тижневика «Сурми Радзивілів» незмінний керівник єдиного в нашому райцентрі духового оркестру Леонтій Тимощук, востаннє подібним чином обдаровував юних музик солодощами голова райдержадміністрації Сергій Шевченко. Років дванадцять-чотирнадцять тому…

Тож візит народного депутата в актову залу Будинку школяра, де якраз проходила чергова репетиція, став справді приємною несподіванкою для гуртківців.

Читать далее

В ОБЛАСТІ - ТРИ ГОСПІТАЛЬНІ ОКРУГИ

060117 2Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко підписав проект формування в області 3-х госпітальних округів. Ним передбачається створення Рівненського, Сарненського та Дубенського округів.

«Проект надіслано до Міністерства охорони здоров’я і чекає на його затвердження. А вже у 2017 році будуть розроблятись генеральні плани розвитку госпітальних округів, аби розвивати мережу, бо головне – визначити пріоритетні лікарні, дороги, адже держава їх інвестуватиме найближчі 5 років», - зазначив Олексій Муляренко.

У Дубенському окрузі будуть Млинівський, Дубенський, Радивилівський, Демидівський райони з адмінцентром у місті Дубно.

Читать далее

ВІТАННЯ З ПОЛЬЩІ

060117 1Krasnystaw, dnia 2 stycznia 2017 r.

                                                                  Szanowny Mer

Nikołaj Karapetian

                                                                 

                                              

Szanowny Panie,

Z okazji rozpoczętego Nowego Roku 2017 składam najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie i wszystkich mieszkańców miasta Radziwiłłów, wszelkiej pomyślności osiągania sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy pomiędzy naszymi rejonami.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них