• Home

08 січня 2017

ПЕРШИЙ – ХЛОПЧИК!

080117 3Як повідомили працівники пологового відділення районної лікарні, радивилівську статистику народжуваності у новому році розпочав хлопчик!

Він з’явився на світ першого січня о 15.40 годині, і цього новонародженого справедливо можна назвати справжнім богатирем. Вага дитини - 4 кг 180 г, зріст – 53 сантиметри. Хлопчик є первістком у сім’ї. І немовлятко, і породілля почуваються добре, тож вже до кінця тижня, за прогнозами лікарів, вони будуть готуватися до виписки. Радивилівська міська рада, редакція районного тижневика «Сурми Радзивілів» вітають з прекрасним поповненням у родині щасливу маму – міську жительку

Читать далее

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ

080117 4Радивилівської об’єднаної територіальної громади, які є платниками земельного податку та  орендної плати за землю.

Доводимо до відома інформацію про зміну рахунків для зарахування надходжень до місцевого бюджету по Радивилівській ОТГ.

Нові реквізити:

Читать далее

ПЕРШИЙ – ХЛОПЧИК!

080117 3Як повідомили працівники пологового відділення районної лікарні, радивилівську статистику народжуваності у новому році розпочав хлопчик!

Він з’явився на світ першого січня о 15.40 годині, і цього новонародженого справедливо можна назвати справжнім богатирем. Вага дитини - 4 кг 180 г, зріст – 53 сантиметри. Хлопчик є первістком у сім’ї. І немовлятко, і породілля почуваються добре, тож вже до кінця тижня, за прогнозами лікарів, вони будуть готуватися до виписки. Радивилівська міська рада, редакція районного тижневика «Сурми Радзивілів» вітають з прекрасним поповненням у родині щасливу маму...

Читать далее

ІЗ ВЛАСНОСТІ РАЙОННОЇ – У ВЛАСНІСТЬ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

080117 2Під час роботи чотирнадцятої сесії міської ради, 4 січня, депутати внесли зміни у статути закладів, що приймаються на бюджетне утримання Радивилівської ОТГ та позитивно проголосували за оновлену  редакцію додатку з їх більш чисельним переліком.

Власне, остаточна редакція вже згаданого переліку майна, доданого у проект рішення, стала вистражданою джентельменською угодою голови Радивилівської ОТГ М.Карапетяна з головами районної ради та адміністрації О.Кондиком та О.Ващуком.

Читать далее

НЕ ТРОТУАР – КАРТИНКА!

080117 1Сучасні оновлення, що із завидними темпами відбуваються по усьому Радивилову, наприкінці року 2016-го торкнулися і нашої вулиці Олександра Невського.

На відрізку пішохідної частини, починаючи від новозбудованого дитсадка і аж до храму Свято-Олександра-Невського, за дуже короткий термін, було прокладене комфортне, бруковане покриття. На тротуар нині любо поглянути, а ще комфортніше – ним пройтись. Нашим діточкам - до школи, а людям старшого віку – на богослужіння до церкви, приїжджим  - діcтатися центру міста...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них