• Home

10 січня 2017

КЛАСИФІКАЦІЯ ЛІКАРІВ

100117 5Смішніше і правдивіше нічого в житті не читала! Знай кому довіряєш своє життя!

Терапевт

Це не лікар, це менеджер. Він поняття не має, як вас лікувати, але може сказати, хто це знає. Якщо знає, хто це знає. Але не факт, що той, кого він знає, знає, як вас лікувати. Загалом, попри те, що медицина зробила крок далеко вперед, надія залишається по-колишньому тільки на бога, якого, як відомо, відмінили ще в 1917 році.

Хірург

Хірург він як сапер. Помиляється тільки один раз. Правда, якщо сапер помиляється тільки один раз у своєму житті, то хірург помиляється тільки один раз у вашому житті.

Читать далее

«ПРОБЛЕМИ МОЖНА БУЛО ВИРІШИТИ. ЩЕ У МИНУЛОМУ РОЦІ…»

100117 1Саме така думка стала наскрізною у відповідях на мої питання голови міської об’єднаної громади М.А.Карапетяна з приводу ситуації, яка збурила громадськість міста наприкінці року, та продовжувала хвилювати багатьох й зараз. Але, перш, ніж розпочати виклад розмови, є необхідність зробити короткий відступ до подій тижневої давності.

…День 28 грудня, коли повинна була проводитися 13 сесія VІІІ скликання міської ради, розпочався з не то наради, не то «круглого столу» в кабінеті голови районної ради. За участю…телебачення! Як проінформувала колега, -рівненського каналу РТБ, запрошеного бібліотечними працівниками. Мені видалося, швидше для створення атмосфери психологічного тиску, аніж для об’єктивного висвітлення подій. Що, власне, й підтвердилося дещо пізніше.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них