• Home

11 січня 2017

Плануєте здійснити першу державну реєстрацію автомобіля ? Зверніть увагу :

З 2017 року змінилася                         

З 2017 року змінилася вартість збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації транспортного засобу. Підвищення відбулося у зв’язку із встановленням нового110117 3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб на рівні 1600 грн., на основі якого розраховується ставка вищезазначеного збору.

Читать далее

РОЗКРИЛИ ЗУХВАЛИЙ ГРАБІЖ

110117 2

Радивилівські поліцейські менш як за одну добу розкрили зухвалий грабіж, що стався на третій день Різдва. Близько 18.30 год. жителька мікрорайону Радивилова поверталася до дому, як раптом на вулиці Невського її штовхнув невідомий чоловік та вирвав сумочку. Проте вона не злякалася і навіть почала переслідувати нахабу. Зловмисник, зрозумівши, що все не так просто як він уявляв (плануючи напад на здавалось би слабку жертву), змушений був кинутися через дорогу перед проїжджаючим авто, і лише так зміг втекти. Поліцейськими було проведено ряд оперативних заходів, і одна з потягнутих ниточок дала результат.

Читать далее

ЯК ГОВОРИТИ, ЩОБ ТЕБЕ СЛУХАЛИ?

110117 1Як часто ви помічаєте, що вас ніхто не слухає? Або слухає, але неуважно? Сьогодні ми розберемося, чому так відбуватися і як змінити ситуацію. Ми змусимо всіх вас слухати!

Знаєте, яка зброя найсильніша? Ні, не ракети, і не бойові машини. Це слово! Наша мова має величезну силу і здатна на більше, ніж ви думаєте. Але як часто, опиняючись в компанії, або зачитуючи доповідь, або, банально, спілкуючись, ви помічаєте, що вас ніхто не слухає? Або слухає, але неуважно? Сьогодні ми розберемося, чому так відбуватися і як змінити ситуацію. Ми змусимо всіх вас слухати!
В першу чергу вам потрібно позбутися шкідливих звичок. Отже,...

Сім найпоширеніших гріхів у спілкуванні:

Перший:Плітки

Читать далее
Китайские телефоны и все для них