• Home

24 січня 2017

ЖИВИЙ МУЗЕЙ ТКАЦТВА

240117 5Володимир Дзьобак – знаний на Радивилівщині краєзнавець і меценат. Він має дві вищі освіти, несподівано протилежні одна одній. За першою – він кандидат історичних наук, автор кількох монографій, а за другою – фінансист, фахівець банківської справи. Очолює громадську організацію «Центр дослідження і відродження Волині». Йому вдалося об’єднати навколо Центру справжніх патріотів району, створити єдиний в Україні Музей ткацтва і відродити ткацтво Волині як прадавнє ремесло.

Читать далее

РЕЦЕПТИ ВІД ХОЛОДУ. ДУШЕВНОГО…

240117 3Цьогорічна зима на повну силу показує свою жіночу природу. Як розгніває її що, то й розжене вітри по світу, а вони чимдуж закрутять сніжинки і буде вам злюча хуртовина, що ні пройдеш, ні проїдеш. А через десять хвилин ця пані вже у хорошому гуморі, може, почула де анекдот смішний? Чи історію добру, і як почне посміхатись, то й легенький сніжок з неба летить, а вітер стихає… І за вікном - краса. Але на вулиці - одна погода, а в серці – інша. Якщо ж тепла шапка та рукавчики зможуть вберегти вас від морозу, то що вбереже від поганого настрою? Пропоную кілька власних «рецептів».

Читать далее

ЗАВЖДИ ПЕРШОЮ БУДЬ!

240117 2Я неймовірно сильно сумую за тим часом, коли була школяркою. Перший урок на восьму тридцять і я сонно шкандибаю у такому тоді немилому мені зеленому жакетику по вузенькій вулиці, вщент заповненій такими ж сонними обличчями. А потім сорок п’ять хвилин каторги. Перерва. Тоді ще сорок п’ять хвилин… Це все здавалося мені тоді неперервним колом під назвою сіра буденність. Та хіба ж я знала, як сильно колись сумуватиму за шкільним життям? Найбільша помилка, якої припускаються школярі це те, що називають школу «сірою буденністю». Насправді ж – це один із найяскравіших і найпрекрасніших періодів у житті кожної людини.

Читать далее

ПРИВІТАЛИ ШКОЛУ З ПІВСТОЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

240117 1П’ять десятиліть тому, 11 січня, розпочалось навчання у новозбудованому приміщенні міської першої школи.

Що таке п’ятдесятиріччя в плинові історії? Лише непомітна мить. А, наприклад, у шкільній біографії - то цілий відрізок життя. Що за цей час назбиралось у скрині шкільних цінностей? В ній – і невпинне підкорення навчальних вершин, і кропітке гравіювання педагогічного таланту, і щемливі фотомиті першовересневих дзвінків впереміш з травневими вальсами випускників.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них