• Home

30 січня 2017

НЕ НАД БЛІНДАЖЕМ ПІД АВДІЇВСЬКОЮ ПРОМЗОНОЮ…

300117 4а над радивилівською районною радою колишеться ось такий державний прапор України!

На початку цієї репліки пропонуємо кілька фото. Ззовні та зсередини того самого приміщення, господар якого, голова районної ради, голова депутатської фракції «Свобода» Володимир Кондик, розпочинає і завершує всі малі засідання та великі хурали патріотичними гаслами. 300117 5Вигукувати воно легше…Але чи ж можна таку ось неславу-ганьбу ніби не помічати, або байдуже спостерігати? Є, звісно, прислів’я «після нас хоч потоп», доволі актуальне для нинішніх мешканців «сірого дому», що доживають з шістьма підопічними сільрадами, які поки що не увійшли у об’єднані громади. 300117 6Але як на цю всю гидь подивляться право- та майнонаступники?

 

КАЖАНИ В РАЙРАДІ!?

Хай не подумає, Боже збав, хто з наших читачів, ніби дійшов вже редактор до моральної «ручки».Обзиває, мовляв, поважаних (чи просто поважних) людей мало не вампірами. Насправді цим заголовком я лише фіксую факт: на четвертому поверсі адмінприміщення, що належить районній раді, на тому поверсі, де розташовані відділ освіти та фінуправління райдержадміністрації, завелися кажани…Але це ще не найбільше лихо, яке страшить працівників!..

Читать далее

…І СВЯТИЛОСЬ ТУТ БОЖЕ ІМ’Я!

300117 2Міська площа знову оповилась серпанком, зітканим із переливів різдвяної коляди: у п’ятницю, 20 січня, тут відбувся різдвяний концерт за участю аматорських колективів об’єднаної громади під назвою «Небо і земля нині торжествують».

…Кажуть, що святий Іван Предтеча поніс в торбі свята на плечах. Такимсимволічним завершенням у Радивилові веселого суцвіття різдвяних свят стала п’ятниця, 20 січня: аматорські колективи міста й сіл об’єднаної громади подарували незабутній різдвяний концерт. Ватаги гамірних колядників зібралися в один великий людський потік біля приміщення міської ради, а вже звідтіля яскравою колоною усі вирушили до центральної площі. Хлопці та чоловіки - у червоних жупанах та шароварах, а молодиці й дівчатка – заквітчані віночками, у барвистих хустках та стрічках. Таке весняне видиво серед морозної зими неначе пробудило вулицю Почаївську, якою рухались колядники, від січневого сну і перенесло аж у сонячний квітень.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них