• Home

02 лютого 2017

ВІДДАЙ, ЯКЩО МОЖЕШ, ВІЗЬМИ, ЯКЩО ТРЕБА…

020217 6У Радивилівському НВК «школа№2-ліцей» запровадили своєрідне ноу-хау: створили територію для благодійності. Це таке особливе місце, де учні із багатодітних та малозабезпечених родин можуть отримати цілком реальну допомогу: одягом, взуттям, іграшками та канцтоварами. Ініціатори найменували його «Територією доброти». В дні, коли благодійний проект зробив перший крок з умовного старту, в холі школи було зібрано неймовірну кількість нехай вживаних – але комусь дуже необхідних речей.

Читать далее

ЗАТВЕРДИЛИ ЦІЛЬОВІ ПРОГРАМИ І СТАВКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

020217 5На позачерговій п’ятнадцятій сесії, яка відбулась минулого четверга, 26 січня, міська рада прийняла рішення про збалансування відсоткового навантаження на бізнес, пішовши назустріч місцевим підприємцям. Відтак, 1 група платників єдиного податку буде сплачувати 10% розміру прожиткового мінімуму (160 грн на місяць), підприємці 2-ї групи, залежно від виду їх господарської діяльності – від 15% розміру мінімальної зарплати (480 грн на місяць). Депутати сподіваються, що в результаті прийнятих рішень не виникне дефіциту бюджету та вдасться втримати ріст цін на продукцію.

Читать далее

ПО КРИВАВИХ СЛІДАХ ГОЛОКОСТУ…

020217 4У п’ятницю, 27 січня, радивилівська громада долучилась до загальнонаціональних скорботних заходів, віддаючи шану світлій  пам’яті мільйонів єврейських родин, невинно закатованих в роки Другої Світової війни.

В лісовому урочищі, що на хуторі Пороховня, вже традиційно відбулося жалобне зібрання та покладання квітів до пам’ятного знаку, де знайшли вічний спочинок, за різними даними,  більше чотирьох тисяч євреїв. Колись вони проживали на території нашого міста, і в травні-жовтні 1942-го були жорстоко страчені нацистськими загарбниками та їх поплічниками.

Читать далее

СПРАВДІ ДОСТОЙНЕ ІМ’Я НОСИТЬ ЦЯ ВУЛИЦЯ!

020217 1«Навіть якби не було такої вулиці, вулиці Похільченка, все одно люди пам’ятають і будуть пам’ятати цю людину. Це дійсно була людина честі, совісті і порядності» - таку думку висловив 45-річний житель нашого міста в розмові з учасницею ювілейного «круглого столу», який наприкінці грудня відбувся в районній бібліотеці.

Як ми і обіцяли, у нинішньому номері тижневика публікуємо докладний звіт про перебіг цього сповненого непідробних емоцій заходу, висловлені його учасниками думки та пропозиції. Зміст виступів подається у їх послідовності, з певними скороченнями, що не впливають на їх основну суть.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них