• Home

07 лютого 2017

ПІДНІМАЮТЬ ГРАДУС КИПІННЯ?

070217 6І знову про нашу солов’їну. Законопроектом № 5670, який подано

на розгляд Верховної Ради, передбачається зобов’язати усі офіційні

установи та заклади у державі – від дитсадка до вузу, від сільського

клубу до національних установ культури, владу на місцях та Києві

розмовляти виключно українською мовою.

Читать далее

УРОЧИСТА ЛІНІЙКА ПАМ’ЯТІ

070217 429 січня в Україні відзначається День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Втрати сягали: до 250 юнаків, одна рота (до 30 людей) студентів і 10 старшин. Бойовий наказ наша молодь виконала.

Саме тому , щороку у нашій Копанівській школі проводиться урочиста лінійка «Вічна пам'ять тим, що загинули   під Крутами».

Читать далее

ЩОБ МАРШРУТКИ НЕ ОБМИНАЛИ ВІДДАЛЕНІ СЕЛА

070217 3Депутати Радивилівської міської ради адресували звернення до Рівненської обласної адміністрації: наголошують, є необхідність врегулювання питання у сфері перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

…Йдеться про розроблення механізму дотримання балансу між внутрішньообласними та внутрішньорайонними автобусними маршрутами за принципом формування маршрутної мережі: село – районний центр, районний центр – обласний центр.

Читать далее

«ВЛАДА СТАРАЄТЬСЯ ЙТИ НАЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ…»

070217 1Одним з найбільш важливих рішень, прийнятих на позачерговій сесії міської ради минулого четверга, було зменшення податкового тиску на місцевих підприємців, платників єдиного податку до міського бюджету. Ми вирішили звернутися за роз’ясненнями та коментарями щодо цього важливого рішення до керівництва об’єднаної територіальної громади.

Міський голова М.Карапетян: Проаналізувавши стан сплати податків, апарат міської ради прийняв рішення запропонувати депутатам знизити ставки податків. Не можна тиснути на представників малого та середнього бізнесу в об’єднаній громаді, адже вони є основним джерелом формування бюджету. Підійшли ми до цього диференційовано, з огляду на реальні можливості тих чи інших груп підприємців. Влада старається йти назустріч бізнесу, дати можливість розвиватись, враховуючи ситуацію з підвищенням мінімальної заробітної плати, іншими змінами…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них