• Home

13 лютого 2017

…А МИ – ГОРОДИМОСЯ!

130217 6Ні, помилки в слові нема: саме городимося, а не гордимося. Навіть гордимося, що городимося. Причому ударними темпами. Рвучись у відкриту безвізову Європу, городимося від сусідів, ворогів, заздрісників, ще бозна від чого. Не просто плотами-огорожами – справжніми «китайськими стінами»…В мініатюрі, зате з чи не майже одинаковою вартістю погонного метра.

Читать далее

РИМОЮ В..ТЕМУ!

130217 5«Авдіївку порятуймо»! «Обігріймо!» «Нагодуймо!»

Так горлають прохачі, просять зносити харчі…

Чом же каша не жується, чай «бандерівський» не п’ється?

Тим, що лупить «Град» у спину? На вікно чіпля ряднину?

Читать далее

НЕЗАБУТНЯ МЕЛОДІЯ ДИТИНСТВА

130217 4Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так чудово, що існує давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи.

І знову Підзамчівська школа І – ІІІ ступенів відчинила двері і прийняла у свої обійми випускників ювілейних років, тих, хто закінчив її 50, 40, 30, 20 та 10 років тому.

Читать далее

В ПОЛІ ЗОРУ – ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК

130217 3З метою забезпечення громадського порядку та безпеки жителів на території Радивилова функціонує громадське формування «Граніт», яке здійснює свою діяльність згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», Конституції України, інших законів України та актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішення місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Читать далее

Служба 102 інформує (станом на 09.02.17р.)

130217 2Брат брата обікрав

Минулого тижня на пункт зв’язку відділення поліції надійшло повідомлення від 42-річного жителя с.Рудня про те, що з його гаманця, який безпечно лежав на столі у одній з кімнат його житлового будинку, зникли кошти у сумі 9,5 тисяч гривень. Як підозрює потерпілий, поцупити гроші з гаманця міг його рідний брат.

Підібрали ключ – влізли у підвал

Читать далее

ПЕРШИЙ РЕЙС ГРОМАДСЬКОЇ ДОПОМОГИ

130217 1Радивилівщина зібрала речі першої необхідності місту, що опинилось на межі гуманітарної катастрофи…

Свіжа кровоточива рана на зраненому тілі Донбасу – Авдіївка… У місті, яке ще з 29 січня потерпає від цілодобових обстрілів російських окупантів, почалася добровільна евакуація жителів. Серед тих, кого із епіцентру військових дій вивозять найпершими – діти. Оголошено надзвичайний стан. Городяни залишилися без води та опалення. Через постійні атаки важкої артилерії було неможливим відновлення електропостачання, і тільки нещодавно було отримано письмове підтвердження гарантій припинення вогню. Це дозволило ремонтним бригадам електромонтерів з української та тимчасово окупованої територій вийти на місце розриву лінії електропередачі.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них